Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський коледж зв'язку (044) 234-85-88
г. Киев, ул. Леонтовича 11  (карта)
http://kkz.net.ua

Київський коледж зв'язку

Державний заклад "Київський коледж зв'язку" є вищим навчальним закладом I-II рівня акредитації

Загальна інформація

Коледж (технікум) зв'язку засновано 1921 року народним комітетом освіти України. Наказом Міністерства зв'язку СРСР №169 від 24 квітня 1991 року політехнікум зв'язку був переведений у вищий професійний навчальний заклад з назвою "Київський коледж зв'язку".

За 90-літню історію коледжу підготовлено понад 72000 фахівців галузі зв'язку і близько 1200 спеціалістів на відділенні іноземних студентів. Протягом всього періоду існування коледжу вдосконалювалась педагогічна майстерність викладачів, запроваджувались нові технології навчання, накопичувався навчальний потенціал, поліпшувалася матеріально-технічна база. Протягом багатьох років коледж підтримує дружні відносини з вищою школою Німецького Телекому в м. Лейпціг і веде роботи з інтеграції в міжнародні програми освіти. Коледж відкритий для співробітництва і радий зустрічі з новими студентами, колегами, друзями.

Освітню діяльність коледж здійснює за напрямами:

 • телекомунікації;
 • комп’ютерна інженерія;
 • менеджмент;
 • економіка і підприємство.

Забезпечення навчального процесу

Для забезпечення навчального процесу та підвищення якості практичної підготовки фахівців зв’язку у коледжі створено 41 лабораторію, 17 кабінетів.

Деякі лабораторії унікальні. Серед них:

 • комплекс лабораторій систем та ліній передачі;
 • лабораторія волоконно-оптичних ліній зв’язку;
 • лабораторії телевізійної техніки, антенно-фідерних і передавальних пристроїв;
 • лабораторія систем мобільного зв’язку;
 • навчальний полігон поштового зв’язку;
 • лабораторія з ремонту комп’ютерної техніки.

Сьогодні до послуг студентів чисельні комп’ютерні класи, об’єднані локальною мережею з можливістю виходу до Інтернету. У коледжі працює електронна бібліотека та читальний зал, філія якого є і в гуртожитку. 2005 року створена лабораторія інноваційних технологій та змісту освіти. Упродовж останніх років коледж активно співпрацює з Міністерство освіти і науки України та його підрозділами. Коледж є базовим вищим навчальним закладом з підготовки Державних стандартів освіти напряму "Телекомунікації". Адміністрація та викладачі коледжу беруть активну участь у діяльності Ради директорів та міських методичних об’єднань вищих навчальних закладів 1-2-го рівнів акредитації.

На базі коледжу проводяться широкомасштабні заходи, організовані Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти, Радою директорів та іншими організаціями Міністерства освіти і науки України.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Коледж підтримує зв’язки з багатьма вищими навчальними закладами України. Викладачі коледжу залучаються до читання лекцій та проведення практичних занять у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій, Інституті телекомунікаційних систем Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут", вищому професійному училищі № 43, інших навчальних закладах м. Києва.

Протягом всього періоду навчання адміністрація та педагогічний колектив коледжу велику увагу приділяють вихованню особистості та формуванню здорового способу життя.

Студенти коледжу беруть активну участь в усіх заходах, які проводяться на міському та галузевому рівнях. Особливу популярність у студентів мають заходи, які проводяться клубами "Юність" і "Патріот". Серед них:

 • конкурс сучасної студентської пісні;
 • конкурс-огляд художньої самодіяльності "Дебют першокурсника";
 • конкурс студентських відео кліпів тощо.

Партнерські відносини коледжу з європейськими навчальними закладами

В останні роки партнерські відносини коледжу з європейськими навчальними закладами набули якісно нового рівня. Щорічно групи студентів коледжу проходять навчальні модулі та виконують дипломні проекти в Інституті телекомунікацій німецького акціонерного товариства "Дойче Телеком" в м. Лейпциг. Шестеро з них після закінчення коледжу були запрошені до цього навчального закладу для продовження навчання.

Успішно розвиваються партнерські стосунки з провідними російськими телекомунікаційними ВНЗ. Це – Санкт-Петербурзький державний університет телекомунікацій, Московський технічний університет телекомунікацій та інформатики, Сибірський державний університет телекомунікацій та інформатики.

Співпраця з відомими європейськими закладами освіти дозволяє краще уявити перспективи подальшого розвитку галузі зв’язку, використати у навчальному процесі позитивний досвід німецьких і російських колег, ознайомитися з передовою технікою та технологіями, підготувати студентів до співпраці у рамках європейської спільноти, підвищити престижність навчання у самому коледжі.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014