Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський електромеханічний технікум залізничного транспорту ім. М. Островського (044) 249-85-94, 249-85-97
м. Київ, Повітрофлотський проспект 35
http://www.kemt.kiev.ua

Київський електромеханічний технікум залізничного транспорту ім. М. Островського

Київський електромеханічний технікум залізничного транспорту ім. М. Островського - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

Київський електромеханічний технікум залізничного транспорту ім. М. Островського – один з найстаріших навчальних закладів з підготовки фахівців для залізниць України. Він був створений на базі технічної залізничної школи, яка відкрилась в 1876 році "Для доставления необходимого технического образования лицам, предназначенным к службе во второстепенных технических железнодорожных должностях".

В п’ятиповерховому корпусі загальною площею 6427 м2 та об’ємом 35000 м3 розміщені 46 лабораторій та 29 кабінетів, адміністративно – господарський персонал, спортивний зал розміром 24x123 м, актовий зал на 360 місць з кіноустаткуванням.

На прилеглій території розміщені два двоповерхових корпуси навчальних майстерень загальною площею 650 м2, та два п’ятиповерхових корпуси гуртожитків на 450 та 300 місць, навчальний полігон з діючим обладнанням АСУ, контактною мережею, відкритою підстанцією, обладнанням електровозів та тепловозів, чотири спортмайданчика, стрілецький тир, легкоатлетичний манеж.

Для побутового обслуговування при гуртожитках діють їдальня, буфет, перукарня. В кожному гуртожитку діють душові, пральні, сушилки, кімнати підготовки для занять та кімнати відпочинку. На кожному поверсі передбачені допоміжні кімнати для приготування їжі.

З 1985 року створена лабораторія обчислювальної техніки, кабінет інформатики, які зараз відповідають вимогам і рівню розвитку та впровадження цієї техніки в навчальний процес.

Навчальні майстерні мають необхідну кількість окремих цехів, де студенти отримують початкові навички з слюсарної, токарної, а потім і з монтажно-ремонтної справ.

В навчальному корпусі розміщена бібліотека, яка налічує понад 62400 примірників, читальна зала на 80 місць.

Студенти технікуму приймають активну участь в реконструюванні, переобладнанні лабораторій. Майже всі лабораторії і кабінети переобладнані за безпосередньої участі членів технічних гуртків, які діють при кожній лабораторії та кабінеті.

Контингент технікуму на сьогодні складає близько 900 студентів денної форми навчання та 600 студентів заочної форми навчання. Підготовка проводиться з п’яти спеціальностей.

Значну увагу викладачі приділяють естетичному, морально-етичному, культурному вихованню. З цією метою в технікумі діє музичний лекторій, правовий лекторій, працюють гуртки художньої самодіяльності, хор та танцювальний гурток, духовий оркестр та молодіжні ансамблі, спортивні секції.

Художні і спортивні колективи технікуму неодноразові призери районних, міських, обласних та державних оглядів-конкурсів, змагань.

В період післявоєнної відбудови колектив технікуму неодноразово відзначався Урядовими нагородами, грамотами, дипломами, грошовими преміями.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014

Рейтинг
10
Рейтинг: 5 з 5 на основі 2 оцінок.

Відгуки про Київський електромеханічний технікум залізничного транспорту ім. М....

Раня
Зараз навчаюсь в цьому коледжі. хочу відмітити що викладачі у цікавій формі подають матеріал. Якщо проявляти ініціативу - завжди підтримають, порадять і допоможуть. Є навчальна практика на якій навчають паяти і "читати" схеми, користуватись вимірювальними приладами, проводяться лабораторні роботи. Призначаються додаткові консультації після пар для того щоб студенти могли доздати пропущений матеріал, а також виправити негативні оцінки. Коледж надає студентам гуртожиток, їдальню, спорт площадку, доступ до приладів і вимірювальних стендів, комп’ютерні класи. Зроблений непоганий ремонт.
Vladimir Nikolaevich
доброго дня. хочу вам запропонувати чудовий колежд. сам тут вчуся дуже цікаво часом звичайно бувають проблеми,а взагалі все на рівні. хороша база викладачів добра підготовка студентів коледж забезпечує роботою після закінчення гуртожитки в хорошому стані(були таракани вже немає) постійний контроль з боку викладачів викладачі не завжди лояльні до студентів в коледжі ремонт чудова база апаратури та програмного забезпечення Впринципі коледж норм, я раджу вам його якщо у вас достатньо сил та нервів а також розуму