Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж (04563) 9-92-41
Київська обл., м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого 37  (карта)
http://pedcollege.kiev.ua

Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж

Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Історія

Комунальний заклад "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" розпочав свою діяльність як філія Переяслав-Хмельницького педагогічного училища в 1985 році, як самостійний навчальний заклад - Білоцерківське педагогічне училище - з 1986 року.

У 1999 році на базі Білоцерківського педагогічного училища було створено Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів, а училище реорганізовано у структурний підрозділ інституту – педагогічне училище КОІПОПК (наказ Управління освіти Київської обласної державної адміністрації "Про заходи щодо виконання розпорядження облдержадміністрації від 28.05. 1999 р. № 276" від 07.06. 1999 р. № 148).

У 2004-му році заклад отримав статус Гуманітарно-педагогічного коледжу Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів (лист МОН України від 04.11. 2004 р. № 1/1-5603).

У липні 2006 року створено навчально-виробничий комплекс "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди – Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів" (наказ МОН України від 04.07. 2006 р. № 507), що дав можливість впровадження системи ступеневої підготовки фахівців у Гуманітарно-педагогічному коледжі КОІПОПК.

Після реорганізації Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів було створено Комунальний заклад "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж". (рішення Київської обласної ради п'ятого скликання від 30.09. 2010 р. № 833-34-V)

З 2000 року на посаді директора коледжу працює Гутник Микола Іванович, викладач вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Професіоналізм керівника набуває нової якості у зв'язку з новими тенденціями соціально-економічного розвитку суспільства. І директор розуміє, що процес модернізації освіти, оновлення управління має випереджувати процеси розвитку вищого навчального закладу.

Тому у коледжі створено модель управління, до якої залучаються педагоги, студенти, батьки, громадські організації.

Коледж здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на базі повної та базової загальної середньої освіти (ліцензія МОН України АВ № 552836 від 07.12. 2010 р.).

Спеціальності

Коледж проводить підготовку фахівців зі спеціальностей:

5.01010201 Початкова освіта (основи інформатики, англійська мова, організатор спортивних секцій і клубів)

Коледж готує молодших спеціалістів для здійснення педагогічної діяльності в системі освіти України, основними видами якої є навчання, розвиток і виховання учнів молодшого шкільного віку на посаді вчителя початкових класів або згідно з спеціалізацією:

  • вчитель англійської мови в початкових класах, який має теоритико-лінгвістичну та методичну підготовку в обсязі, необхідному для вирішення практичних та навчально-методичних завдань у педагогічній діяльності;
  • вчитель основ інформатики в початкових класах, підготовлений до організації та керівництва процесом вивчення предмета "Сходинки до інформатики" в 2 - 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів;
  • організатор спортивних секцій і клубів, який має відповідні знання і сформовані уміння для застосування їх у майбутній професійній діяльності.

5.02020501 Образотворче мистецтво

Випускник коледжу - молодший спеціаліст, підготовлений для професійної діяльності як фахівець мистецької освіти, популяризатор образотворчого мистецтва, вчитель образотворчого мистецтва загальноосвітнього навчального закладу.

5.01010601 Соціальна педагогіка (соціальний супровід сім'ї)

Коледж готує фахівців, які здійснюватимуть свою професійну діяльність у загальноосвітніх та спеціалізованих школах різного типу, дитячих будинках, центрах дитячої освіти та виховання, будинках дитини, дитячих лікувальних санаторіях, соціально-реабілітаційних центрах для неповнолітніх, інтернатах для дітей-інвалідів, соціальних притулках для неповнолітніх, приймальниках-розподільниках, центрах соціальних служб для молоді, клубах за місцем проживання, молодіжних службах працевлаштування, центрах молодої сім’ї.

Забезпечення навчального процесу

Якісну професійну підготовку майбутніх педагогів у 2011-2012 н. р. забезпечує педагогічний колектив коледжу у складі 72 педагогічних працівників:

2 – кандидати наук, 48 викладачів мають вищу кваліфікаційну категорію; 26- педагогічне звання "викладач-методист", 1 - "практичний психолог-методист", 3- "старший учитель", 2 майстри спорту, 11 викладачів коледжу нагороджені нагрудним знаком "Відмінник освіти України", 4 викладачі навчаються в аспірантурі.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Рейтинг
4
Рейтинг: 2 з 5 на основі 2 оцінок.

Відгуки про Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж

Таня
Чому в нас за скільки років коледж ще не універ? Чому наші діти їдуть навчатися в інші навчальні заклади? Якщо в нас такі прекрасні педагоги, то в чому річ. Моя донька давно визначилась із професією, однозначно вчитель біології, то чому шукати десь Драгоманлва чи інший заклад, якщо є ближче і нічим не гірший заклад. Нарешті дабавте факультети і нехай наші діти мають можливість навчатися біля своїх домівок.
Vitaliy Dribnytsya
Директор вже давно не Гутник М.І., обновіть інформацію