Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


‎Голосіївський економіко-правовий фаховий коледж (044) 258-21-24, 258-21-56, 525-12-37
м. Київ, проспект Червонозоряний 146  (карта)
http://www.elcmaup.com.ua/

інформація підтверджена

‎Голосіївський економіко-правовий фаховий коледж

‎Голосіївський економіко-правовий фаховий коледж при МАУП – приватний вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

Приватний навчальний заклад "‎Голосіївський економіко-правовий фаховий коледж при Міжрегіональній Академії управління персоналом" був створений 30 серпня 2001 року у формі товариства з обмеженою відповідальністю. Засновниками цього закладу була Голосіївська районна рада м. Києва та Міжрегіональна Академія управління персоналом. Зараз до складу економко-правового технікуму при МАУП входять два відділення: Дарницьке, яке функціонує з 2004 року та Святошинське – створене у 2007 році.

ЕПФК проводить підготовку молодших спеціалістів на базі 11 класу денної та заочної форми навчання та на базі базової середньої освіти (9 клас).

ЕПФК проводить підготовку за такими спеціальностями з освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст":

 • Соціальна робота – 50 од. (ліцензійний обсяг)
 • Бухгалтерський облік – 50 од.
 • Організація виробництва – 150 од.
 • Правознавство – 125 од.
 • Програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих систем - 25 од.
 • Експлуатація систем обробки інформації та прийняття рішень – 25 од.
 • Організація обслуговування в готелях і туристичних комплексах – 50 од.

Усі спеціальності ліцензовані і акредитовані Міністерством освіти і науки України.

По закінченні навчання видаються державні дипломи з додатком, а також міжнародні дипломи і сертифікати у відповідності до міжнародних угод.

Станом на 01.02. 2009 року в ЕПФК при МАУП навчається понад 1500 студентів. Серед них 1285 - денної форми навчання і 220 заочної форми навчання. В Дарницькому відділенні технікуму навчається – 226 студентів. В Святошинському – 55 студентів. Крім того, в ЕПФК навчається 26 студентів-інвалідів для яких створені всі необхідні умови навчання. Наші студенти – не обов’язково кияни. Тут навчається і чимало жителів регіонів, яких приваблюють одвічні принади Києва: вища якість освіти, можливість престижного працевлаштування, яскраве і незабутнє студентське життя у столичному ВЗО. Їх – більше третини (546 осіб). Це студенти з Київської області, Донеччини, Дніпропетровщини, Сумщини, Криму, Закарпаття, Полісся. Іногородні повністю забезпечені гуртожитком - про це подбала Академія.

Правила вступу в технікум

Абітурієнти, які отримали базову середню загальну освіту, проходять вступне випробування з української мови (диктант) та спеціалізованих дисциплін за фахом.

Вступні випробовування проводяться у формі диктанту й тестування, оцінюються за 12–бальною системою.

Вступні випробування у формі співбесіди з фахової дисципліни проходять абітурієнти, які мають середній бал свідоцтва про базову середню освіту не нижче 8 балів.

Вступ до ЕПФК передбачає дозарахування в групи 2 курсу на підставі атестату про повну середню освіту (11 класів) і відповідного сертифікату незалежного державного тестування з рівнем оцінювання не нижче 124 балів по кожному з предметів, а також передбачено вступ на заочну форму навчання і за умовами навчального закладу на підставі диплома висококваліфікованого робітника, виданого навчальними закладами професійно-технічної освіти.

Забезпечення навчального процесу

В технікумі працює 48 штатних викладачів, з них мають вищу категорію – 26, першу категорію 8, другу категорію – 11, молоді спеціалісти – 3. Також звання викладач-методист мають - 9, доктор філософії з фахових дисциплін мають – 3. Викладацький штат стабільний – 33 викладачів працюють в даному технікумі вже 5 років, з них 15 викладачів працюють з початку утворення технікуму.

Виробнича практика студентів

Виробнича практика студентів проводиться на підприємствах та в організаціях м. Києва. Для організації практики з правознавства організовано подаються дані про студентів-випускників в Державну судову адміністрацію м. Києва, де наказом затверджуються бази проходження практики (судові установи м. Києва). Крім того, наші студенти проходять практику в Київському міському центрі соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, банк "Форум", ощадний банк України м. Києва, Промінвестбанк, Всеукраїнський акціонерний банк, ВКП "ЕСКО", страхова компанія "Оранта", ТОВ "АР Київська аудиторська група", ТОВ "Амплуа персонал", ПП "Любо світ", ТОВ "МС Клуб", ТОВ "Атланта", банківські установи, видавництва, ТОВ "Економедіа". 80% студентів-випускників технікуму продовжують навчання в вищих навчальних закладах м. Києва.

Матеріально-технічна база

Для потреб студентів у нас працюють медпункт, бібліотека, читальний зал, тренажерний зал; окрім цього, студенти широко використовують інфраструктуру Академії – адже вона територіально поруч, і значна частина студентів навчається на її базі. Це – магазини (продовольчий, книжковий), медичний центр, бібліотечний центр, Інтернет-кафе, їдальні тощо. Тобто, усі необхідні для нормальної життєдіяльності студента послуги тут можна отримати.

‎Голосіївський економіко-правовий фаховий коледж проводить підготовку за такими напрямами:

 • Право

  • Право
 • Управління та адміністрування

  • Облік і оподаткування
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Менеджмент
 • Інформаційні технології

  • Інженерія програмного забезпечення
  • Комп’ютерні науки та інформаційні технології
 • Соціальна робота

  • Соціальна робота
 • Сфера обслуговування

  • Туризм
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 30.11.-1

Рейтинг
20
Рейтинг: 5 з 5 на основі 4 оцінок.

Відгуки про ‎Голосіївський економіко-правовий фаховий коледж

Svetlana Kurtuzova
ЕПФК — моє відкриття минулого року. Син вступив туди без проблем, хоч трошки і нервував. Зараз навчається на менеджменті, ми з батьком прям заспокоєні і задоволені, що його майбутнє трохи окреслене.
Антон Зиков
Закінчив перший курс за спеціальністю Управління та адміністрування, поки коледж дуже подобається. Ні на секунду не шкодую, що вибрав профільну освіту замість того, щоб продовжувати навчання у школі.
Вика
Отдала дочку в техникум, чтобы через пару лет не переживать о поступлении – будет прямая дорога в МАУП или любой другой украинский университет.