Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вище комерційне училище КНТЕУ (044) 513-35-45, 513-35-54
м. Київ, вул. Кіото 23  (карта)
http://vku.com.ua

Вище комерційне училище КНТЕУ

Вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету (ВКУ КНТЕУ) — державний вищий навчальний заклад І рівня акредитації у Києві

Загальна інформація

Вище комерційне училище КНТЕУ спеціалізується на підготовці кваліфікованих кадрів галузі торгівлі, ресторанного господарства і харчування. Створене у 2004 році шляхом злиття Першого та Другого вищих професійних училищ КНТЕУ.

Вище комерційне училище КНТЕУ готує фахівців на базі випускників 11 класів із спеціальностей:

  • товарознавець-комерсант,
  • комерційна діяльність (комерсант реклами),
  • технологія харчування.

Вище комерційне училище КНТЕУ готує фахівців на базі випускників 11 класів з професій:

  • продавець продовольчих, непродовольчих товарів;
  • продавець непродовольчих товарів, флорист;
  • кухар;
  • кондитер;
  • оператор лінії у виробництві харчової продукції;
  • бармен-офіціант.

Матеріально-технічна база

Училище має оновлену навчально-матеріальну базу, створені сучасні навчальні кабінети, 4 лабораторії, 2 навчальні бари, бібліотека площею 196 м², Інтернет-зала (30 м²), яка працює при бібліотеці, 3 комп'ютерні класи, актова, спортивна зала площею 280 м², музей партизанської слави та історії училища, їдальня на 120 місць. Також працюють методична, психологічна та медична служби.

Історія

Друге вище професійне училище створено 10 січня 1899 року, як жіноча торговельна школа рішенням Суспільства по розповсюдженню комерційної освіти в м. Києві на пожертвування видатного мецената М. А. Терещенка.

Перше вище професійне училище розпочало свою діяльність як ФЗУ Громадського харчування в м. Києві в кінці листопада на початку грудня 1929 року.

З тридцятих років торговельна школа і кулінарна школа увійшли до складу технікуму Радянської торгівлі, як відокремлені підрозділи.

З 1966 року обидва підрозділи були вилучені із складу технікуму як торговельне і кулінарне училища і були підпорядковані Головному управлінню торгівлі і громадського харчування Київміськвиконкому. З 1986 року училища отримали назви СПТУ № 45 та СПТУ № 3.

В 1990 році та 1992 році СПТУ № 45 та СПТУ № 3 першими в Україні стали вищими професійними училищами і, як експеримент, розпочали ступеневу підготовку кадрів.

В серпні 1997 року наказом Міністерства освіти України № 294 від 04.08. 97 року обидва училища передані у підпорядкування Київського державного торговельно-економічного університету з метою відпрацювання наскрізних освітньо-професійних програм підготовки фахівців і перейменовані у Перше та Друге вище професійне училище (ВПУ № 1, ВПУ № 2) КНТЕУ.

Вище комерційне училище КНТЕУ було створене шляхом злиття Першого та Другого Вищих професійних училищ Київського національного торговельно-економічного університету за наказом Міністерства освіти і науки України за №600 від 02.07. 2004р.

Вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету фінансується з Державного бюджету, має самостійний баланс і печатку, зареєстроване як відокремлений підрозділ у складі університету із збереженням окремих прав юридичної особи.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 02.10.2014