Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Боярський коледж екології і природних ресурсів НУБіП України

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Боярський коледж екології і природних ресурсів НУБіП України (04598) 32-797, 32-792, 32-794, 32-769
Київська обл., м. Боярка-2  (карта)
http://nubip.edu.ua/node/1248

Боярський коледж екології і природних ресурсів НУБіП України

Боярський коледж екології і природних ресурсів НУБіП України - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Історія

Боярський коледж екології і природних ресурсів, як навчальний заклад бере свій початок від "практичної школи бджільництва, садівництва, городництва" відкритої у жовтні 1902 р. в м. Києві. В липні 1904 р. школа переведена на нову садибу в м. Боярка, на базі якої створений сільськогосподарський технікум.

30 листопада 1957 р. в м. Києві створений Український республіканський заочний сільськогосподарський технікум. 21 серпня 1959 р. відповідно до наказу Міністерства сільського господарства УРСР № 780 Український республіканський заочний сільськогосподарський технікум переведений на базу Боярського сільськогосподарського технікуму.

Наказом по Міністерству сільського господарства і продовольства України № 84 від 11 березня 1997 р. в технікумі ліквідований навчально-методичний відділ із заочної освіти і його перейменовано в Боярський сільськогосподарський технікум.

Постановою Кабінету Міністрів України № 526 від 29 травня 1997 р. "Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних навчальних закладів" технікум передано до сфери управління Національного аграрного університету /НАУ/ (нині Національний університет біоресурсів і природокористування України) із збереженням юридичної особи.

Відповідно до наказу ректора Національного аграрного університету від 19 липня 2004 р. № 360 Боярський сільськогосподарський технікум реорганізовано і перейменовано на Боярський коледж екології і природних ресурсів, який є правонаступником технікуму у всіх сферах його діяльності. Наказом ректора Національного аграрного університету від 20 січня 2005 р. № 22 на базі "Боярського коледжу екології і природних ресурсів НАУ" створено Відокремлений структурний підрозділ Національного аграрного університету "Боярський коледж екології і природних ресурсів".

Загальна інформація

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Боярський коледж екології і природних ресурсів" - заснований на державній формі власності вищий навчальний заклад першого рівня акредитації, який здійснює підготовку фахівців:на основі повної загальної середньої освіти з присвоєнням кваліфікації молодшого спеціаліста;на основі базової загальної середньої освіти з присвоєнням кваліфікації молодшого спеціаліста та з одночасним отриманням повної загальної середньої освіти.

Основним з напрямів діяльності коледжу є підготовка висококваліфікованих фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "Молодший спеціаліст".

Навчання здійснюється за денною та заочною формами навчання за державним замовленням та умовами договору.

Навчальний процес забезпечують 66 осіб штатних педагогічних працівників, серед яких викладачі-методисти, відмінники освіти України, відмінники аграрної освіти та науки, два викладачі нагороджено трудовою відзнакою "Знак Пошани".

У підготовці фахівців беруть участь 8 циклових комісій, з яких 5 випускаючих, а також 54 навчальних кабінети та лабораторії.

При проходженні навчальних практик у розпорядженні студентів навчальна майстерня, теплиця, колекційно-дослідне поле, навчальний полігон. Виробничі практики студенти проходять у навчально-дослідних господарствах НУБіП України та передових господарствах різних форма власності.

Випускники коледжу мають змогу навчатися в Національному університеті біоресурсів і природокористування України за програмою зі скороченим терміном.

Ефективність управління навчально-виховним процесом коледжу визначається єдністю вимог і завдань адміністрації, педагогічного колективу, наставників академічних груп, студентського самоврядування.

У коледжі діють клуби за інтересами, гуртки художньої самодіяльності, хореографічна студія, клуб КВК, фольклорний ансамблю "Здоровенькі були", спортивні секції, гра "Брейн-ринг", концертні програми.

Студенти коледжу беруть активну участь у загально університетських заходах: фестиваль "Голосіївська весна", конкурс "Студент НУБіП України" і "Красуня НУБіП України", "Господарочка", "Брейн-ринг", "Студент регіону".

Спортивно-масова робота із студентами направлена на їх фізичний розвиток та фізичну культуру, зміцнення здоров’я. В коледжі працює вісім спортивних секцій, в яких беруть участь усі студенти: волейболу, баскетболу, футболу, легкої атлетики, лижного спорту, професійно-прикладної фізичної підготовки, настільного тенісу та шахів.

Успішно навчаючись, студенти вміють і розважатися, прилучатися до творчості. Адже вони здобувають не лише конкретні знання, а й знання і досвід самостійного життя, здорового його способу, неможливого без творчості, активного діяння.

Ціль міжнародної діяльності коледжу сприяти міжнародному розумінню та інтеграції студентів коледжу у світове співтовариство згідно із оголошеним державним курсом на інтеграцію в ЄС, надати студентам можливості для особистого розвитку, навчання, удосконалення і професійного росту.

Студенти коледжу направляються для проходження практики на фермерських господарствах Великобританії. Налагодженні зв’язки із Швейцарією, Норвегією, Данією, Фінляндією для стажування та отримання практичних навичок по тваринництву, рослинництву, організацією бізнесу, а також покращити розмовну іноземну мову.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!