Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Білоцерківський коледж сервісу та дизайну (04463) 5-12-56, 5-94-90
Київська обл., м. Біла Церква, вул. Шевченка 91  (карта)
http://www.bcsd.org.ua

Білоцерківський коледж сервісу та дизайну

Білоцерківський коледж сервісу та дизайну - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Швейне відділення

Протягом 50-ти років існування навчального закладу, незмінною залишається підготовка фахівців для підприємств швейної галузі з професії "Кравець" та "Закрійник". На сьогодні швейне відділення є найбільшим в коледжі. У 2003 році розпочалася підготовка студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст за спеціальністю "Моделювання та конструювання виробів народного вжитку". У 2005 році була ліцензована спеціальність "Швейне виробництво".

На відділенні навчається 350 студентів; серед них за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст – 220 студентів, за освітньо-кваліфікаційним рівнем кваліфікований робітник – 130 студентів. Щорічно відділення випускає близько 150 висококваліфікованих спеціалістів, що стають працівниками провідних підприємств швейної галузі.

Спеціальну професійну підготовку студентів здійснює кваліфікований викладацький склад циклової комісії напряму "Легка промисловість", до складу якої входять справжні фахівці та віддані своїй справі педагоги.

Формування та зростання професійної майстерності здійснюються з використанням новітніх педагогічних технологій, мультимедійного обладнання, а також комп’ютеризованих систем навчання, зокрема, сучасних систем автоматизованого проектування одягу "Конструктор" та "Технолог". Практична підготовка проходить у сучасних швейних лабораторіях, оснащених новітнім обладнанням фірм "Siruba" та "Typical".

Відділення ІКТ

Наймолодшим у коледжі є відділення інформаційно-комунікаційних технологій. З 2000 року розпочалась підготовка кваліфікованих робітників за професією "Секретар керівника (підприємства, організації, установи); оператор комп’ютерного набору". В 2009 році пройдено ліцензування нової спеціальності освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" - "Діловодство" за напрямом підготовки "Документознавство та інформаційна діяльність".

Робота відділення інформаційно-комунікаційних технологій спрямована на активне впровадження інформаційно-телекомунікаційних технологій у навчально-виховний процес для формування високого рівня фахової підготовки студентів та учнів коледжу. Викладачі допомагають студентам в опануванні технологіями життєтворчості; створюють умови самопізнання інтеграції в соціокультурний простір.

Ознайомлення з інформаційними технологіями та практика їх використання в різних сферах відбуваються на заняттях "Інформаційні технології", "Комп’ютерна графіка", "Інформаційні системи та мережі", "Обчислювальна техніка та програмування", "Основи роботи в Internet", "Web- дизайн" та ін.

У навчальному процесі використовуються мультимедійні проектори, мультимедійна дошка, В кабінетах встановлено іонізатори повітря.

Професійно-практична підготовка здійснюється в навчальних майстернях та безпосередньо на робочих місцях підприємств міста та області.

В коледжі створено локальну мережу. Студенти та викладачі мають можливість працювати в мережі Інтернет, поповнювати свої знання та досвід роботи. Студенти приймають активну участь у поповненні інформації на Інтернет-сайті коледжу, працюють в редакційній комісії.

В коледжі працює лабораторія інформаційно-комунікаційних технологій, де студенти та учні мають можливість закріпити практичні навички під час роботи з сайтом коледжу та допомагають створювати газету "Коледж".

Студенти збирають цікаву унікальну інформацію та презентують свою роботу в рамках проведення Днів науки та творчості.

Викладачами проводяться майстер-класи, семінари, студентські конференції з застосуванням сучасних новітніх педагогічних технологій. Проведення наукових семінарів виховує у слухачів самостійне мислення, вміння виробляти власну думку, сприяє формуванню методологічних наукових позицій.

Перукарське відділення

Перукарське відділення проводить підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст зі спеціальності "Перукарське мистецтво та декоративна косметика" та за освітньо-кваліфікаційним рівнем кваліфікований робітник перукар (перукар-модельєр). Поряд з основними професіями проводиться курсова підготовка, де студенти мають змогу отримати паралельно професії манікюрниця, педикюрниця, візажист.

Навчання на перукарському відділенні проводиться на основі новітніх технологій, в аудиторіях та навчальних перукарнях, що обладнанні за сучасними вимогами.

Навчально-виховний процес на відділенні здійснює висококваліфіковані викладачі, які повністю забезпечують підготовку конкурентоспроможних на ринку праці фахівців.

Важливим етапом підготовки молодших спеціалістів є навчальна, технологічна та переддипломна практика, яку студенти проходять як в навчальних перукарнях коледжу, так і в перукарнях, салонах та студіях краси:

  • "Студія краси "Марго"; Оздоровчий комплекс "Ренесанс"; "Афродіта"; "Атем"; "Попелюшка"; "Люкс" (м. Біла Церква);
  • "Ізіда"; "Іріс"; "Londa-Крокус" (м. Київ);
  • "Шедевр" (м. Одеса).

Завершальним етапом підготовки молодших спеціалістів є дипломне проектування. Студентам пропонується створення образу з використанням історичних, казкових, авангардних та інших мотивів.

За допомогою декоративної косметики та гриму студенти розробляють та втілюють в реальність свої творчі задуми. Захист дипломних проектів це дійсно свято краси та творчих злетів майбутніх законодавців високої моди.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014