Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Житомирський автомобільно-дорожній коледж

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Житомирський автомобільно-дорожній коледж (0412) 47-18-10, 47-18-23
м Житомир вул. Велика Бердичівська 2  (карта)
http://zadk.ucoz.ua/

Житомирський автомобільно-дорожній коледж

Житомирський автомобільно-дорожній коледж - один із найстаріших навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації серед споріднених навчальних закладів області та провідний в Україні з підготовки молодших спеціалістів

Загальна інформація

Сьогодні Житомирський автомобільно-дорожній коледж - один із найстаріших та найперспективніших вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації даного спрямування. Адже він готує фахівців для регіону, що знаходиться на перетині великих міжнародних і внутрішніх шляхів.

Вже 80 років він посідає достойне місце на ринку освітніх послуг. Коледж має свої давні традиції, багаторічний досвід, педагогічний потенціал, що дозволяє готувати фахівців у сфері будівництва, експлуатації автомобільних доріг, ремонту та обслуговування дорожніх машин, автомобілів та двигунів.

Житомирський автомобільно-дорожній коледж постійно розвивається та вдосконалюється, запроваджуючи новітні освітні технології, формуючи матеріальну базу, що сприяє якісному забезпеченню навчально-виховного процесу.

Однак, одна із вимог сьогодення – це формування гармонійної, творчої особистості, громадянина, готового жити і працювати в нашому динамічному світі. Тому в коледжі приділяється увага і цьому напрямку роботи з молоддю.

Та основне наше багатство – це люди, професійний і творчий педагогічний колектив, який робить все можливе, аби вирішувати непрості проблеми, які ставить непередбачуваний і примхливий час.

З вересня 2000 року на базі коледжу відкрито філіал Київського гуманітарного інституту, який готує бакалаврів та спеціалістів за спеціальністю "Менеджмент зовнішньо - економічної діяльності".

Студенти, які закінчили навчання в коледжі з "відзнакою", мають право бути зарахованими на 2-й курс Українського транспортного університету, Київського гуманітарного інституту та на 3-й курс Житомирського інженерно-технологічного університету за співбесідою.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 20.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!