Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Житомирський автомобільно-дорожній коледж (0412) 47-18-10, 47-18-23
м Житомир вул. Велика Бердичівська 2  (карта)
http://zadk.ucoz.ua/

Житомирський автомобільно-дорожній коледж

Житомирський автомобільно-дорожній коледж - один із найстаріших навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації серед споріднених навчальних закладів області та провідний в Україні з підготовки молодших спеціалістів

Загальна інформація

Сьогодні Житомирський автомобільно-дорожній коледж - один із найстаріших та найперспективніших вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації даного спрямування. Адже він готує фахівців для регіону, що знаходиться на перетині великих міжнародних і внутрішніх шляхів.

Вже 80 років він посідає достойне місце на ринку освітніх послуг. Коледж має свої давні традиції, багаторічний досвід, педагогічний потенціал, що дозволяє готувати фахівців у сфері будівництва, експлуатації автомобільних доріг, ремонту та обслуговування дорожніх машин, автомобілів та двигунів.

Житомирський автомобільно-дорожній коледж постійно розвивається та вдосконалюється, запроваджуючи новітні освітні технології, формуючи матеріальну базу, що сприяє якісному забезпеченню навчально-виховного процесу.

Однак, одна із вимог сьогодення – це формування гармонійної, творчої особистості, громадянина, готового жити і працювати в нашому динамічному світі. Тому в коледжі приділяється увага і цьому напрямку роботи з молоддю.

Та основне наше багатство – це люди, професійний і творчий педагогічний колектив, який робить все можливе, аби вирішувати непрості проблеми, які ставить непередбачуваний і примхливий час.

З вересня 2000 року на базі коледжу відкрито філіал Київського гуманітарного інституту, який готує бакалаврів та спеціалістів за спеціальністю "Менеджмент зовнішньо - економічної діяльності".

Студенти, які закінчили навчання в коледжі з "відзнакою", мають право бути зарахованими на 2-й курс Українського транспортного університету, Київського гуманітарного інституту та на 3-й курс Житомирського інженерно-технологічного університету за співбесідою.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 20.10.2014