Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Житомирський коледж культури i мистецтв iм. I. Огієнка

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Житомирський коледж культури i мистецтв iм. I. Огієнка (0412) 37-22-73
м. Житомир, вул. Івана Франка 16  (карта)
http://muzauk.org.ua

Житомирський коледж культури i мистецтв iм. I. Огієнка

Житомирський коледж культури мистецтв iм. I. Огієнка - сучасний навчальний заклад культури і мистецтв, центр культури, освіти, науки, духовності Житомирщини, який готує національно свідому молодь України

Історія

Спочатку це був одноповерховий будинок по вулиці Гімназичній, 14. Він належав подвірному раднику Ляшенку Миколі Миколайовичу. У 1897 році будинок купила Лук’янська Єва Герасимівна (купча від 19 січня 1897 року), а згодом (1905 р.) будинок перекупив купець Гельзбері Ревель Гершкович. Останній власник зробив реконструкцію, добудувавши другий поверх. Це було ще до революції.

До жовтня 1958 року в цьому приміщенні знаходився землевпорядний технікум.

З метою забезпечення культосвітніх закладів області кваліфікованими кадрами виконком Житомирської обласної Ради депутатів трудящих 21 липня 1958 р. прийняв рішення (№726) порушити клопотання перед Радою Міністрів УРСР про відкриття з 1 вересня 1958 р. в Житомирі технікуму підготовки культосвітніх працівників та надати відповідні ліміти і бюджетні асигнування. Для організації технікуму виділили приміщення колишнього землевпорядного технікуму по вул. І. Франка, 16.

У вересні 1958р. Рада Міністрів УРСР прийняла постанову про організацію у Житомирі навчального закладу для підготовки спеціалістів клубної та бібліотечної справи. На виконання даної постанови виконком Житомирської обласної Ради депутатів трудящих приймає рішення №1004 від 30 вересня 1958 р. про здійснення фінансування технікуму. Обласне управління культури зобов’язали забезпечити закінчення ремонту технікуму та розпочати навчання з 15 жовтня 1958р.

Згідно з наказом Міністерства культури України від 24.09. 58 № 201 та листом Ради Міністрів України від 18.09. 58 37-418 в Житомирі створено технікум підготовки культурно-освітніх працівників.

Загальна інформація

Потужний потенціал викладацького складу, модернізована матеріально-технічна база, сучасні інноваційні технології навчання зробили його одним престижних навчальних закладів Житомирщини та України.

Навчальний заклад веде підготовку спеціалістів за галузями: "Культура" і "Мистецтво" та спеціальностями: "Бібліотечна справа", "Народна художня творчість", "Хореографія", "Образотворче мистецтво", "Декоративно-прикладне мистецтво", "Кіно-, теле мистецтво", "Дизайн".

Спеціальності мають належне навчально-методичне, кадрове та матеріально-технічне забезпечення. Студенти навчаються хореографії, акторській та режисерській майстерності, народному і академічному співу, виконавству на музичних інструментах, бібліотекознавству, станковому живопису, прикладному мистецтву. Навчальний процес в училищі забезпечують 126 викладачів, 12 предметних циклових комісій.

Для поліпшення якості підготовки залучення молодих людей, що бажають навчатися в коледжі, відкрито підготовчі курси, діють дитячі хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва.

В коледжі – особлива атмосфера: привітні, уважні викладачі, розумні та зацікавлені студенти; всюди картини, квіти, позитивна енергетика. Директор коледжу Микола Покропивній - здібний адміністратор, організатор, неординарна особистість з високим рівнем компетентності, професіоналізму, надзвичайної працездатності, вимогливий до себе та оточуючих, упевнено ставить мету досягає в своїй діяльності.

За заслуги з відродження духовності та утвердження Помісної Православної церкви у 2006р. коледж нагороджений орденом Святого Миколая Чудотворця, а його директор – орденом Святого Архистратига Михаїла.

Житомирський коледж культури і мистецтв – творчий, навчально-виховний та науково-освітній заклад, у якому панує майстерність, добро, любов, наснага.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!