Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Будівельний коледж ЖНАУ (0412) 22-53-64, 22-53-11, 22-52-02.
м. Житомир, вул. Чапаєва 6  (карта)
http://bkzt.at.ua/

Будівельний коледж ЖНАУ

Будівельний коледж ЖНАЕУ – єдиний ВНЗ на Житомирщині, який готує техніків-будівельників, техніків з архітектурного проектування, техніків-дизайнерів та фахівців садово-паркового господарства

Історична довідка

1945 р. 26 вересня – рішенням ЦК КП (б) України і постановою РНК за №1557 створено Житомирський технікум сільськогосподарського будівництва. Технікум розташовується в будинку №12 по вулиці Велика Бердичівська (раніше вулиця Карла Маркса).

1946 р. 25 лютого – технікум розташовується за новою адресою по вулиці Київській (раніше вулиця Леніна), будинок №7.

1958 р. – технікум закривається, а будівельне відділення переводиться до Житомирського технікуму механічної обробки деревини, де у 1962 році було припинено підготовку будівельників.

За 13 років (1945 – 1958 р. р) в технікумі підготовлено 1013 молодших спеціалістів, у тому числі 758 техніків-будівельників і 255 техніків-технологів.

1967 р. – постановою Ради Міністрів УРСР від 22 червня 1967 року №697-Р і наказом Міністерства сільського господарства УРСР від 13 липня 1967 року №142 технікум поновлює роботу в приміщенні школи майстрів сільського будівництва (вул. Котовского, 17).

1971 р. – відкрито спеціальність «Архітектура».

1974 р. – відкрито підготовку техніків-будівельників за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» без відриву від виробництва (заочна форма навчання).

1979 р. – відкрито спеціальність «Сільськогосподарське та цивільне будівництво».

1985 р. – технікум передано в підпорядкування Держагропрому УРСР, Міністерству сільського господарства і продовольства України, пізніше Міністерству агропромислового комплексу України, тепер Міністерству аграрної політики та продовольства України.

1989 р – відкрито спеціальність «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».

1997 р. – постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 1997 року №526 технікум реорганізовано і підпорядковано Державній агроекологічній академії України (м. Житомир), пізніше ДВНЗ «Державний агроекологічний університет»,тепер Житомирський національний агроекологічний університет.

2000 р. – технікум увійшов до навчально-виробничого комплексу «Будівельник» Київського національного університету будівництва і архітектури.

2008 р. – технікум здобув статус коледжу Житомирського національного агроекологічного університету.

2010 р. – відкрито спеціальність «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн».

2011 р. – відкрито спеціальність «Зелене будівництво та садово-паркове господарство».

Характеристика навчального закладу

Станом на 1 січня 2014 року в коледжі підготовлено 10397 молодших спеціалістів. Кожен рік коледж закінчують понад 200 випускників. Кожний восьмий випускник одержав диплом з відзнакою. У коледжі ведеться перепідготовка незайнятого населення області (навчання робітничим професіям - муляра, штукатура, плиточника-лицювальника, будівельного столяра, маляра).

В Україні і за її межами добре знають випускників коледжу, цінують їхню високу професійну підготовку, широку ерудицію, їхній внесок у вирішення завдань промислового, сільськогосподарського та житлового будівництва.

Коли дивишся на зведені випускниками прекрасні споруди у Житомирі, області і по всій Україні, то одразу впізнаєш почерк висококваліфікованих кадрів, почерк наших випускників, які залишили трудові "автографи" в Києві, Тернополі, Одесі, Білій Церкві, Новій Каховці, Мелітополі та інших містах України і Росії.

Коледж має необхідну навчально-матеріальну базу: два навчально-лабораторні корпуси, дві майстерні, два гуртожитки, їдальню та інші.

Навчально-матеріальна база

Відповідно до сучасних вимог для теоретичних занять обладнані 33 кабінети та 6 лабораторій, які розташовані у 47 аудиторіях, 4 комп'ютерні класи, кабінет інноваційних технологій, 2 бібліотеки, у яких представлено 70 тис. навчальної, технічної, художньої і довідкової літератури. В бібліотеці встановлено швидкісний Internet через мережу зв’язку WI-FI, до якої студенти мають вільний доступ. Кабінети оснащені методичною літературою, технічними засобами навчання, навчальними посібниками, обладнанням тощо. Актова зала на 310 місць. Музеї історії коледжу, Бойової слави та народознавства. Навчальна площа на 1-го студента складає 9,8 м2.

Для опанування практичними навичками є 6 кабінетів курсового і дипломного проектування, 5 майстерень (малярних, штукатурних, лицювальних, малярних і столярних робіт), цех механічної обробки деревини, майданчик для геодезичних робіт.

Для заняття фізкультурою і спортом, організації виховання і дозвілля використовуються спортзал, тренажерний зал, спортивний майданчик на території коледжу для гри в міні-футбол, баскетбол, волейбол. Працюють спортивні секції, гуртки технічної і художньої творчості, проводяться різнопланові виховні заходи. Для молоді організовані заняття в студентських гуртках, робота у громадських об'єднаннях і творчих осередках, що допомагає утвердити себе в студентському середовищі, стати в майбутньому висококваліфікованим спеціалістом, авторитетним керівником, науковцем, політичним і громадським діячем.

Всі іногородні студенти забезпечуються місцями в гуртожитках. При коледжі є їдальня (вартість комплексного обіду – 8-10 грн.), працює медичний пункт, кабінет психолога.

Навчально-матеріальна база відповідає усім вимогам навчального плану і програм для виконання їх в повному обсязі і сприяє забезпеченню якісної підготовки спеціалістів, забезпечує перспективний розвиток навчального закладу.

На базі коледжу Київський національний університет будівництва і архітектури веде підготовку бакалаврів за спеціальностями:

  • «Міське будівництво та господарство»;
  • «Промислове та цивільне будівництво».

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 19.04.2021