Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Павлоградський технікум НГУ (05632) 6-49-21
Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Радянська 63  (карта)
http://ptngu.com

Павлоградський технікум НГУ

Павлоградський технікум є державним вищим навчальним закладом освіти першого рівня акредитації, що займає провідне місце в регіоні і здійснює підготовку молодших спеціалістів

Загальна інформація

Павлоградський технікум НГУ був заснований у вересні 1955 року як Павлоградський філіал Дніпропетровського механічного технікуму. Наказом Дніпропетровського Раднаргоспу від 05.01. 61 № 107 технікум було перейменовано в Павлоградський машинобудівний технікум.

Технікум проводить підготовку спеціалістів за денною і заочною формами навчання на базі основної і повної середньої освіти за сімома напрямами.

Термін навчання:

Денна форма навчання:

  • базова загальна середня освіта (9 класів) - 3 роки 10 місяців;
  • повна загальна середня освіта (11 класів) - 2 роки 10 місяців.

Заочна форма навчання:

  • повна загальна середня освіта (11 класів) - 2 роки 10 місяців.

Підготовка молодших спеціалістів здійснюється за рахунок державного бюджету і за рахунок фізичних, юридичних осіб (на договірних умовах).

Випускники технікуму можуть продовжити навчання для отримання вищої освіти у Державному ВНЗ "НГУ" на відповідних спеціальностях за планами ступеневої підготовки.

Діяльність викладачів технікуму спрямована на формування професійної компетентності та розвитку інтелектуальних здібностей майбутніх фахівців. Для цього є всі умови: сучасні аудиторії, обладнані промисловим устаткуванням лабораторії, навчально-виробничі майстерні, гірничий полігон, комп’ютерний та видавничий центр, комп’ютерні класи з прямим доступом до мережі Інтернет, бібліотека, спортивна та актова зали, їдальня, гуртожиток.

Технікум пишається досягненнями своїх вихованців в регіональних олімпіадах, конференціях, семінарах, спортивних змаганнях та конкурсах різного рівня. Головне для команди технікуму – це співробітництво студентів і педагогів, засноване на взаємній довірі, доброзичливості, діалозі та повазі. Фахівці потрібні Україні сьогодні і будуть необхідні завтра.

Найважливіше завдання Павлоградського технікуму Державного ВНЗ "НГУ" – підготовка компетентного, конкурентноспроможного професіонала, що завтра буде складати інтелектуальну еліту України.

Успішне закінчення технікуму гарантує:

  • високий рівень фахівця;
  • працевлаштування;
  • диплом молодшого спеціаліста державного зразка;
  • можливість продовжити навчання у Державному ВНЗ "НГУ" за скороченим терміном навчання.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014