Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Докучаївський гірничий технікум НГУ (06275) 3-15-70, 3-21-64
Донецька обл., м. Докучаєвськ, вул. Театральна 13  (карта)
http://dgtngu.narod.ru

Докучаївський гірничий технікум НГУ

Докучаєвський гірничий технікум є державним вищим навчальним закладом освіти першого рівня акредитації, здійснює підготовку молодших спеціалістів

Загальна інформація

Докучаївський гірничий технікум НГУ був заснований у 1953 році Міністерством вищої освіти СРСР за наказом № 24 на підставі розпорядження Ради Міністрів СРСР від 13 січня 1953 року за № 804.

Технікум проводить підготовку спеціалістів за денною і заочною формами навчання на базі основної і повної середньої освіти

Термін навчання:

Денна форма навчання:

  • базова загальна середня освіта (9 класів) - 3 роки 10 місяців;
  • повна загальна середня освіта (11 класів) - 2 роки 10 місяців.

Заочна форма навчання:

  • повна загальна середня освіта (11 класів) - 2 роки 10 місяців.

Підготовка молодших спеціалістів здійснюється за рахунок державного бюджету і за рахунок фізичних, юридичних осіб (на договірних умовах).

Випускники технікуму можуть продовжити навчання для отримання вищої освіти у Державному ВНЗ "НГУ" на відповідних спеціальностях за планами ступеневої підготовки.

Поряд з основним фахом випускники здобувають робітничі професії: машиніст екскаватора, машиніст бурової установки, слюсар-електрик з ремонту електрообладнання, електромонтер з ремонту і обслуговування електрообладнання, токар, слюсар з ремонту автомобілів, лаборант хімічного аналізу, оператор комп'ютерного набору.

Головним завданням технікуму є підготовка висококваліфікованих спеціалістів для вугільної та гірничодобувної промисловості України з наданням молодому поколінню якісних знань та формування повноцінних громадян України.

Традиційним для технікуму є наявність висококваліфікованого педагогічного потенціалу у поєднанні з розвинутою лабораторною базою та найтіснішими зв'язками з виробництвом, що є запорукою отримання високоякісних знань у його стінах та подальшого професійного росту його випускників.

В навчальному корпусі розташовані спортивний та актовий зали, спортивний майданчик, бібліотека та їдальня, а на нульовому поверсі – слюсарна майстерня.

Біля навчального корпусу в окремому приміщенні знаходиться навчальний гірничий полігон. Створені 31 кабінети, 8 лабораторій, 2 комп’ютерних класи.

У технікумі постійно діє музей, в якому зібрані історичні матеріали про етапи розвитку Докучаєвського технікуму.

В технікумі постійно діють предметні гуртки, спортивні секції, клуби за інтересами, проводяться науково-практичні конференції, конкурси, зустрічі з цікавими людьми. Найкращі студенти технікуму отримують стипендії Президента та Верховної Ради України, Донецької обласної ради, ВАТ "Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат".

В технікумі проводяться різноманітні виховні заходи: "День студента", "День працівника освіти", новорічний карнавал, водноспортивне свято, "День здоров’я", "Нумо, хлопці!", різноманітні виставки, вечорниці, відкриті виховні години.

Успішне закінчення технікуму гарантує:

  • високий рівень фахівця;
  • працевлаштування;
  • диплом молодшого спеціаліста державного зразка;
  • можливість продовжити навчання у Державному ВНЗ "НГУ" за скороченим терміном навчання.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014