Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Горлівський житлово-комунальний технікум (06242) 55-39-03
Донецька обл., м. Горлівка, вул. Кірова 12-а  (карта)
http://komunaltexnikum.ucoz.ua

Горлівський житлово-комунальний технікум

Горлівський житлово-комунальний технікум - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

Горлівський житлово-комунальний технікум готує молодших спеціалістів з трьох спеціальностей на денній та заочній формах навчання для житлово-комунального, теплового і газового господарств.

Кожен випускник також отримує робочу професію: оператор котельні, слюсар газового господарства, слюсар - сантехнік.

За роки існування технікуму для комунального господарства підготовлено понад 11000 фахівців. Відгуки про їхні досягнення, знання та вміння позитивні, багато з них очолюють роботу різних ланок, підрозділів комунального господарства.

Добре організований навчальний процес, профорієнтаційна і виховна робота сприяли тому, що до 40 відсотків випускників продовжують навчання в вищих навчальних закладах ІІІ-IV рівнів акредитації Донецька, Макіївки, Харкова та інших міст.

Технікум діє на підставі статуту, який був прийнятий загальними зборами трудового колективу (протокол № 2 від 09.01. 2004 р.) та зареєстрований Міністерством освіти і науки України № 22 від 10.02. 2004 р.

За останні 15 років технікум не пішов шляхом відкриття модних спеціальностей і випуску фахівців без необхідної матеріально-технічної бази.

У технікумі збережено все, що позитивно зроблено в 1970-2000 роки, а в період насищення теплового, газового, комунального господарств новим обладнанням і технологіями, не зважаючи на матеріальні труднощі, була проведена модернізація кабінетів і лабораторій у відповідності до вимог часу.

Визначаючим є не кількість комп’ютерів і нової техніки, а наявність фахівців, які ефективно використовують цю техніку, тому в технікумі була підготовлена велика кількість фахівців, які не тільки володіють комп’ютером, але і складають програми розрахункового характеру, програми-тренажери з мультимедійними відображеннями технологічних процесів, які використовуються не тільки в технікумі, але і на підприємствах для проведення протиаварійних тренувань.

Курсове і дипломне проектування, розрахунки, графіка виконуються тільки за допомогою якісного програмного забезпечення.

Матеріально-технічна база

Навчальний і навчально-виробничі корпуси розташовані по вулиці Кірова 12а, обидва корпуси з’єднані переходом. У лівій частині навчального корпусу знаходиться актова зала, а в правій частині – спортивна зала. На першому поверсі навчально-виробничого корпусу розташовані майстерні технікуму.

Гуртожиток розташовано по вулиці Пушкінська, 53а (на відстані 500 метрів від навчальних корпусів).

У технікумі є 38 кабінетів, 17 лабораторій, навчально-виробничі майстерні.

Забезпеченість кабінетами, лабораторіями і майстернями з усіх трьох спеціальностях стовідсоткова. Кабінети і лабораторії обладнані всім необхідним для виконання навчальних програм.

Майстерні укомплектовані обладнанням та інструментами у повному обсязі. Наявні будівлі і споруди відповідають санітарно-технічним вимогам, тому що своєчасно проводиться поточний ремонт за рахунок позабюджетних коштів.

У 2006 році в технікумі створено навчальний комплекс, який оснащений сучасними системами індивідуального тепло-газопостачання.

Обладнання комплексу дає можливість демонструвати навчальні фільми, фільми відомих виробників сучасного опалювального, газового та іншого обладнання.

Навчальний комплекс оснащений діючою автономною системою опалення: двоконтурний газовий котел "Протерм", вузол обліку витрати газу, варіант підключення системи опалення.

Комплекс оснащений різними видами та типами опалювальних приладів різних модифікацій: одноконтурні, двоконтурні, настінні, парапетні.

Також у наявності є велика кількість наочності у вигляді стендів та плакатів, які не захаращують загальний план, а передбачена можливість їхньої реконструкції з необхідності.

Згідно з перспективним планом розвитку технікуму було встановлено завдання привести матеріальну базу спеціальностей теплопостачання та сантехніки у повну відповідність з сучасними вимогами до енергозберігаючих технологій і того ринку товарів та послуг, які пропонує промисловість України та провідні країни світи. Для цього вивчається досвід постійно діючої виставки "Експо-Донбас" та укладені договори про співпрацю з підприємствами – постійними учасниками цих виставок. У результаті цієї співпраці спільними зусиллями зібрано сучасне обладнання.

Комплекс становить собою залу, в якій розташована комп’ютерна техніка з наявністю вузла доступу до мережі "Internet". Також в залі розташовано 8 стендів сучасного обладнання

Представленні комплекси – невід’ємна частина методичного кабінету технікуму, яка дозволяє при проведенні занять використовувати аудіо-, відео- матеріали, стенди та обладнання. Також забезпечені місця для самостійної роботи студентів згідно з тими розділами програм дисциплін, які винесені на самостійне навчання та підвищення кваліфікації працівників галузі.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014