Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Горлівський житлово-комунальний технікум

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Горлівський житлово-комунальний технікум (06242) 55-39-03
Донецька обл., м. Горлівка, вул. Кірова 12-а  (карта)
http://komunaltexnikum.ucoz.ua

Горлівський житлово-комунальний технікум

Горлівський житлово-комунальний технікум - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

Горлівський житлово-комунальний технікум готує молодших спеціалістів з трьох спеціальностей на денній та заочній формах навчання для житлово-комунального, теплового і газового господарств.

Кожен випускник також отримує робочу професію: оператор котельні, слюсар газового господарства, слюсар - сантехнік.

За роки існування технікуму для комунального господарства підготовлено понад 11000 фахівців. Відгуки про їхні досягнення, знання та вміння позитивні, багато з них очолюють роботу різних ланок, підрозділів комунального господарства.

Добре організований навчальний процес, профорієнтаційна і виховна робота сприяли тому, що до 40 відсотків випускників продовжують навчання в вищих навчальних закладах ІІІ-IV рівнів акредитації Донецька, Макіївки, Харкова та інших міст.

Технікум діє на підставі статуту, який був прийнятий загальними зборами трудового колективу (протокол № 2 від 09.01. 2004 р.) та зареєстрований Міністерством освіти і науки України № 22 від 10.02. 2004 р.

За останні 15 років технікум не пішов шляхом відкриття модних спеціальностей і випуску фахівців без необхідної матеріально-технічної бази.

У технікумі збережено все, що позитивно зроблено в 1970-2000 роки, а в період насищення теплового, газового, комунального господарств новим обладнанням і технологіями, не зважаючи на матеріальні труднощі, була проведена модернізація кабінетів і лабораторій у відповідності до вимог часу.

Визначаючим є не кількість комп’ютерів і нової техніки, а наявність фахівців, які ефективно використовують цю техніку, тому в технікумі була підготовлена велика кількість фахівців, які не тільки володіють комп’ютером, але і складають програми розрахункового характеру, програми-тренажери з мультимедійними відображеннями технологічних процесів, які використовуються не тільки в технікумі, але і на підприємствах для проведення протиаварійних тренувань.

Курсове і дипломне проектування, розрахунки, графіка виконуються тільки за допомогою якісного програмного забезпечення.

Матеріально-технічна база

Навчальний і навчально-виробничі корпуси розташовані по вулиці Кірова 12а, обидва корпуси з’єднані переходом. У лівій частині навчального корпусу знаходиться актова зала, а в правій частині – спортивна зала. На першому поверсі навчально-виробничого корпусу розташовані майстерні технікуму.

Гуртожиток розташовано по вулиці Пушкінська, 53а (на відстані 500 метрів від навчальних корпусів).

У технікумі є 38 кабінетів, 17 лабораторій, навчально-виробничі майстерні.

Забезпеченість кабінетами, лабораторіями і майстернями з усіх трьох спеціальностях стовідсоткова. Кабінети і лабораторії обладнані всім необхідним для виконання навчальних програм.

Майстерні укомплектовані обладнанням та інструментами у повному обсязі. Наявні будівлі і споруди відповідають санітарно-технічним вимогам, тому що своєчасно проводиться поточний ремонт за рахунок позабюджетних коштів.

У 2006 році в технікумі створено навчальний комплекс, який оснащений сучасними системами індивідуального тепло-газопостачання.

Обладнання комплексу дає можливість демонструвати навчальні фільми, фільми відомих виробників сучасного опалювального, газового та іншого обладнання.

Навчальний комплекс оснащений діючою автономною системою опалення: двоконтурний газовий котел "Протерм", вузол обліку витрати газу, варіант підключення системи опалення.

Комплекс оснащений різними видами та типами опалювальних приладів різних модифікацій: одноконтурні, двоконтурні, настінні, парапетні.

Також у наявності є велика кількість наочності у вигляді стендів та плакатів, які не захаращують загальний план, а передбачена можливість їхньої реконструкції з необхідності.

Згідно з перспективним планом розвитку технікуму було встановлено завдання привести матеріальну базу спеціальностей теплопостачання та сантехніки у повну відповідність з сучасними вимогами до енергозберігаючих технологій і того ринку товарів та послуг, які пропонує промисловість України та провідні країни світи. Для цього вивчається досвід постійно діючої виставки "Експо-Донбас" та укладені договори про співпрацю з підприємствами – постійними учасниками цих виставок. У результаті цієї співпраці спільними зусиллями зібрано сучасне обладнання.

Комплекс становить собою залу, в якій розташована комп’ютерна техніка з наявністю вузла доступу до мережі "Internet". Також в залі розташовано 8 стендів сучасного обладнання

Представленні комплекси – невід’ємна частина методичного кабінету технікуму, яка дозволяє при проведенні занять використовувати аудіо-, відео- матеріали, стенди та обладнання. Також забезпечені місця для самостійної роботи студентів згідно з тими розділами програм дисциплін, які винесені на самостійне навчання та підвищення кваліфікації працівників галузі.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!