Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Горлівський медичний коледж (06242) 4-85-79, 4-84-12
Донецька обл., м. Горлівка, вyл. Рудакова 31  (карта)
http://hmc.dn.ua

Горлівський медичний коледж

Горлівський медичний коледж - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

За півстоліття навчальним закладом пройдено шлях від училища до коледжу — у 2009 році згідно рішення Донецької обласної ради, Горлівське медичне училище реорганізовано в коледж.

Історія нашого навчального закладу починається у далекому 1961 році, коли згідно наказів Міністерства охорони здоров’я України та Сталінського обласного відділу охорони здоров’я у місті Горлівка було відкрите медичне училище. Перший набір студентів (127 осіб) відбувся за спеціальностями "Фармацевт" та "Зубний лікар", з 1962 року почалось навчання за спеціальністю "Зубний технік", а з 1968 року — "Медична сестра".

Непростими були перші кроки училища: спочатку заняття проводилися в мало пристосованих для навчального процесу корпусах колишньої медично-санітарної частини шахти ім. Калініна, не вистачало підручників, наочності, обладнання. Проте завдяки ентузіазму та наполегливості викладачів та допомоги міських органів влади з часом зміцніла матеріально-технічна база: вже з 1963 року училище переїхало до нового навчального корпусу, згодом вступили до ладу два студентські гуртожитки. За 50 років існування було підготовлено понад 14 000 спеціалістів, які працюють не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

Сьогодні Горлівський медичний коледж — сучасний вищий навчальний заклад І рівня акредитації, в якому навчається понад 600 студентів. Коледж успішно співпрацює з вищими навчальними закладами ІІІ-ІУ рівнів акредитації: Донецьким національним медичним університетом, Дніпропетровським хіміко-технологічним університетом, Горлівським відкритим Міжнародним університетом розвитку людини "Україна", а з 2008 року на базі нашого навчального закладу розпочав роботу заочний факультет Національного Фармацевтичного університету.

Директором коледжу з 2005 року є його колишній випускник, лікар-стоматолог Сергій Георгійович Колесников, викладач вищої кваліфікаційної категорії з педагогічним званням "викладач-методист", нагороджений за багаторічну та сумлінну працю ювілейною настільною медаллю "170 років від дня народження П. М. Горлова" та Почесною відзнакою "Трудова слава" Міжнародного академічного рейтингу "ЗОЛОТА ФОРТУНА" в номінації "За високий професіоналізм".

Головним завданням коледжу є здійснення освітньої діяльності за напрямами 1201 "Медицина" та 1202 "Фармація", яка забезпечує підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" і відповідає стандартам вищої освіти.

Матеріально-технічна база

Коледж має потужну матеріально-технічну базу: 39 кабінетів та аудиторій, 16 лабораторій, майстерні, тренажерні кабінети, бібліотека з читальною залою, два комп’ютерні кабінети, спортивна та актова зали.

Забезпечення навчального процесу

Педагогічний колектив коледжу — це колектив однодумців, дружній та працездатний, спрямований на сучасне інноваційне мислення, професійну та інформаційну компетентність, який успішно вирішує завдання сьогодення і впевнено дивиться у майбутнє. Навчальний процес забезпечують 57 викладачів, серед яких з вищою кваліфікаційною категорією 20 викладачів (в т. ч. 10 викладачів-методистів та 1 старший викладач), з першою — 9, з другою — 10 та 18 спеціалістів.

Чотирьох викладачів коледжу нагороджено знаком "Відмінник освіти України", трьох — знаком "Відмінник охорони здоров’я". Викладачі коледжу впроваджують сучасні технології навчання: кредитно-модульно-рейтингову систему, методи особистісно-орієнтованого навчання, інтерактивне навчання.

У навчальному процесі широко використовуються інформаційно-комп’ютерні технології, можливості Інтернет, створено локальну мережу та Web-сайт. Навчальну та виробничу практику студенти проходять в лікувально-профілактичних закладах та аптеках міста та області. Свідченням високого рівня підготовки майбутніх спеціалістів є щорічна участь в обласних та Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності, де наші студенти неодноразово були дипломантами та призерами.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014