Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Великоанадольський лісовий коледж (06244) 4-22-94, 53-6-11, 53-6-51
Донецька обл., Волноваський р-н, смт. Комсомольський, вул. Алімова 5  (карта)
http://valk.dn.ua

Великоанадольський лісовий коледж

Великоанадольський лісовий коледж має більш як 165 – річну історію і є одним з найстаріших навчальних закладів України

Загальна інформація

З 1842 р. до 1866 р. – це школа лісників, яка складалася із 3 – х класів з 3 – річним терміном навчання.

У 1922 році школу лісників реорганізовано в професійну лісну школу, яка проіснувала до 1929 року.

У 1929 році професійну лісну школу перетворено в лісний технікум.

У 2005 році згідно наказу Державного комітету лісового господарства України № 487 – К від 11.11.2005 року Великоанадольський лісний технікум було реорганізовано шляхом перетворення його в Великоанадольський лісовий коледж.

Великоанадольський лісовий коледж державний вищий навчальний заклад I рівня акредитації, підпорядкований Мінісерству освіти і науки, молоді та спорту України, який проводить освітню діяльність, пов’язану із здобуванням вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» з спеціальності 5.09010301 «Лісове господарство», 5.09010303 «Зелене будівництво і садово-паркове господарство», 5.10010203 «Експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу» і має відповідний рівень кадрового і матеріально-технічне забезпечення.

Основним напрямом діяльності коледжу є підготовка згідно з державним замовленням і договірними зобов’язаннями висококваліфікованих фахівців для такої галузі народного господарства, як лісогосподарське виробництво.

Коледж здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, Указів, розпоряджень Президента України, Наказів Міністерства освіти і науки та Державного агентства лісових ресурсів України, Закону України “ Про вищу освіту ”, власного Статуту та іншими нормативними актами.

Основними завданнями педагогічного колективу навчального закладу є підготовка висококваліфікованих фахівців, адаптованих до сучасних ринкових умов ведення господарської діяльності, що володіють сучасними технікою та технологіями, спроможними успішно вирішувати практичні завдання на виробництві. Для виконання поставленого завдання педагогічний колектив постійно перебуває в творчому пошуку, направленому на вдосконалення навчально-виховного процесу.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.11.2014