Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І. Я. Франка

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І. Я. Франка (04637) 5-08-55, 5-06-07
Чернігівської обл., м. Прилуки, вул. Перемоги 170  (карта)
http://college.tim.ua

Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І. Я. Франка

Сьогодні Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І. Я. Франка є осередком духовності й освіти Чернігівщини

Історія

Прилуки, одне з найдавніших міст Київської Русі, що розкинулося на берегах тихоплинного Удаю, неповторне і красиве будь-якої пори року і багате на визначні місця, пов’язані з історичним та культурним минулим. Особливе місце серед них займають освітні заклади, де розпочинається життєва стежина кожної людини в самостійне доросле життя, спочатку безхмарна, наповнена першими яскравими враженнями в дошкільний заклад, потім – з незабутніми переливами дзвінків – у змістовне шкільне життя, а далі – серйозна і відповідальна – в майбутню професію.

Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І. Я. Франка – один із закладів, про який значна частина жителів міста та й регіону може сказати: "Я його випускник".

Нашому коледжу сьогодні 97 років… Багато це чи мало? Як їх оцінювати? З погляду тривалості людського життя чи з погляду вічності буття? А якщо це життя багатьох людей, історія цілого закладу, насичена яскравими подіями, постійним прагненням до змін, удосконалення; життя, в якому переплелись перші успіхи й невдачі, радощі й тривоги, сумніви й перемоги.

І за всім цим стоять люди, надзвичайно різні, особистості неповторні, самобутні і незабутні.

За шеренгою мовчазних цифр оживають обличчя, постаті, справи.

Давайте разом перегорнемо сторінки історії нашого закладу.

1915 – учительська чоловіча семінарія, 1920 – трирічні педагогічні курси, 1925 – педагогічний технікум, 1927 – педагогічний технікум ім. І. Я. Франка, 1931-1933 – відкриття дошкільного відділу, 1940 – педшкола, 1943 – педагогічне училище, 1957 – відкриття відділу виробничого навчання, 21 березня 2006 року – педагогічний коледж ім. І. Я. Франка, 26 листопада 2006 року – гуманітарно-педагогічний коледж ім. І. Я. Франка, 2007 – підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр".

Матеріально-технічна база

Важлива умова підвищення якості освіти – належна матеріально-технічна база, яка сприяє піднесенню іміджу закладу серед студентів, їх батьків, громади міста та області. Тому питання її вдосконалення та раціонального використання завжди залишається в центрі уваги директора коледжу. Відвідання коледжу залишає враження світла, затишку і комфорту, починаючи від просторих коридорів, фойє, де в усі пори року милує око яскрава зелень кімнатних квітів.

Кожен із 33 кабінетів не схожий один на одного. В його оформленні виразно проступає (позначається) специфіка дисципліни. Приємно вражає вишуканий інтер'єр, сучасне обладнання, продумане науково-методичне забезпечення. Все це налаштовує на творчу працю, стимулює пізнавальну активність студентів, сприяє формуванню естетичних смаків майбутніх педагогів та фахівців освітньої галузі "Журналістика та інформація". Створені належні умови і для проведення потокових лекцій. У коледжі працює 10 майстерень, 5 лабораторій.

Заняття спортом проводяться у спортивному залі, а також в новому, обладнаному сучасним інвентарем спортивному комплексі, де з користю для здоров’я можна провести час у спортивно-тренажерному залі, стати більш гнучким, набути досконалих навичок у гімнастичному залі чи залі ритміки і акробатики, розвинути гнучкість розуму в кімнатах для гри в шахи та шашки, чи пограти у волейбол, баскетбол, гандбол, футбол, повправлятись на легкоатлетичній доріжці на спортивному майдані.

Свята та урочисті заходи проходять у затишному актовому залі коледжу.

Розташування меблів у конференц-залі налаштовує на спільну діяльність, активне обговорення важливих проблем, гарячі дискусії під час науково-теоретичних та теоретико-практичних конференцій, засідань круглих столів, зустрічей та семінарських занять.

До послуг студентів 2 гуртожитки, простора, зі смаком облаштована їдальня з буфетом, де багато яскравої зелені, а за склом величезного акваріума притягують погляд екзотичні рибки.

В таких умовах не може не панувати позитивний емоційний настрій, прагнення працювати злагоджено і дружно, ставити і досягати все нові цілі.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!