Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Криворізький будівельний коледж (056) 462-82-28, 462-82-41, 462-81-08
Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Орджонікідзе 8  (карта)
http://dvnzkbk.at.ua

Криворізький будівельний коледж

Криворізький будівельний коледж один з найстаріших навчальних закладів Дніпропетровської області

Загальна інформація

За шістдесят років свого існування Криворізький будівельний коледж підготував більше десяти тисяч спеціалістів середньої ланки - це будівельники, кошторисники, експерти, технологи. Наші випускники працюють у багатьох регіонах України та СНД. Вихованці коледжу будували на величезних просторах СРСР, в Україні зводили фабрики, заводи, електростанції, міста і села, прокладали дороги та мости.

І сьогодні усюди, де будують та експлуатують тепло-гідроелектростанції, морські та річкові порти, канали та об’єкти водопостачання, де проектують та виробляють сучасні будівельні конструкції, у проектних, дослідних організаціях та будівельних трестах - наші випускники.

Криворізький будівельний коледж – то берег молодості, юності для випускників, котрі дарують людям радість і тепло.

Професійна та гуманітарна підготовка спеціалістів забезпечується високим рівнем педагогічних кадрів коледжу. У педагогічного колективу чимало планів на майбутнє. І віриться, що всі вони здійсняться, бо тут трудяться ініціативні, працелюбні, а головне - небайдужі люди, котрі знають, що доля коледжу в їхніх руках, що саме сьогодні закладається основа завтрашнього дня, що тільки постійно рухаючись вперед, можна відчути справжній смак життя.

Практичне навчання

Основою для організації і проведення практики у ДВНЗ "Криворізький будівельний коледж" є "Положення про проведення практики в ДВНЗ "КБК" та графік навчального процесу коледжу, затверджений директором Проць В. С.

Всі три види практики (навчальна, виробнича технологічна, виробнича дипломна) проводяться відповідно до робочих програм, розроблених згідно з Типовою єдиною програмою виробничих практик.

Навчальна практика проходить в виробничих майстернях та на ремонті навчального корпусу і передбачає формування у студентів професійних умінь і навичок.

Для проходження виробничої практики укладаються договори з провідними підприємствами будівельної галузі нашого міста, які гарантують 100% працевлаштування наших випускників. Таким чином, переддипломна практика проводиться в ПАТ "Криворіжіндустрбуд", ВАТ "Криворіж-житлобуд", Концерн "Стальпромбуд", ЗАТ "Криворіжаглобуд", ГІГІ "Віра, ТОВ "Аглобуд - 4" та ін.

Спеціальності

5. 06010115. "Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн"

Технік-будівельник-дизайнер призначається для діяльності в будівельних, проектних, дизайнерських, конструкторських організаціях та їх підрозділах, які виконують будівництво та опорядження житлових, цивільних і промислових будівель та споруд.

Технік-будівельник-дизайнер може займати первинні посади, а саме технік – доглядач, технік – проектувальник, дизайнер інтер’єрів та екстер’єрів. Отриманий фах дозволяє дизайнеру розробляти просторові композиції, визначати кольорове оформлення майбутнього дизайнерського проекту, використовуючи в процесі проектування наукові дослідження та історичні набутки.

5.06010101. "Будівництво та експлуатація будівель і споруд"

Знання і практичні навички, одержані в будівельному коледжі з цієї спеціальності, дають можливість випускникам працювати в будівельних організаціях на посадах бригадира, майстра, виконроба, спеціалістами у відділах будівельних організацій (виробничо-технічному, матеріально-технічного забезпечення, відділу кадрів, праці і заробітної плати, охорони праці), в експлуатаційних організаціях (житлово-експлуатаційних об`єднаннях, житлово-комунальних конторах), на промислових підприємствах у відділах капітального будівництва, в ремонтно-будівельних цехах на посадах техніків, майстрів, виконробів, в сільськогосподарських підприємствах на посадах заступника голови з будівництва та виконроба; в проектних організаціях на посадах техніків-проектувальників, в бюро технічної інвентаризації, конторах та відділах держмайна.

"Технічна експертиза будівель і споруд"

Технік-будівельник-експерт проводить обстеження і випробування будівель і споруд, надає висновки про їх надійність, відповідність вимогам будівельних норм, якості і можливості їх експлуатації, визначає стан зношення окремих елементів у відповідності з їх технічним станом.

Може працювати у відділах капітального будівництва підприємств і організацій, у житлово-експлуатаційних конторах, бюро технічної інвентаризації, відділах фондів держмайна, в організаціях, які займаються приватизацією будівель і споруд.

"Маркетинг і ціноутворення в будівництві"

Технік-будівельник-кошторист (сметчик) визначає вартість будівельної продукції, розробляє інвесторську документацію та проводить розрахунок тендерної пропозиції; перевіряє проектно-кошторисну документацію замовника та відповідність обсягів робіт і витрат проекту умовам виконання робіт, оформлення зауважень роботи з замовниками та проектними інститутами.

Може працювати як у кошторисних, виробничих та технічних відділах будівельних організацій, так і у проектних відділах або проектних організаціях

5.06010107. "Виготовлення деталей та залізобетонних конструкцій"

Випускники спеціальності успішно можуть працювати на підприємствах, які займаються виробництвом збірних залізобетонних конструкцій, черепиці, плиток, кахелю, цегли, труб, а також гіпсових плит і панелей, штучного каменю, меблів, барельєфів, ваз тощо.

Отриманий фах дозволяє технологу пов`язати своє життя із таким видом діяльності як технічний контроль і аналіз, що включає роботу в дослідних лабораторіях, проведення випробувань виробів, контроль розрахунків елементів конструкцій, сертифікацію виробів.

Може займати посади майстрів виробничої дільниці, майстрів виробничої лабораторії, техніка-лаборанта, техніка-проектувальника, технолога, керівника малого промислового підприємства тощо.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014