Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Жовтоводське училище Криворізького державного педагогічного університету (05652) 2-54-16, 3-39-89
Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, вул. Франка 5  (карта)
http://zvkdpu.ucoz.org

Жовтоводське училище Криворізького державного педагогічного університету

Жовтоводське училище Криворізького державного педагогічного університету створено на базі Жовтоводського педагогічного училища, яке готує спеціалістів для закладів освіти з 1 липня 1966 року

Загальна інформація

За весь період існування в Жовтоводському училищі підготовлено близько десяти тисяч висококваліфікованих педагогів для шкіл та дошкільних закладів.

Першим директором з 1966 по 1984 роки була Фоменко Марія Григорівна. З 1984 по 2002 рік очолював училище Кайков Юрій Дмитрович. З листопада 2002 року директором є Зеленченок Марія Дем’янівна.

Училище готує фахівців на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста за такими спеціальностями:

  • 5.01010101 "Дошкільна освіта",
  • 5.01010201 "Початкова освіта" з додатковою кваліфікацією "Вчитель іноземної мови в початкових класах".

Форми навчання – денна і заочна.

Основним завданням розвитку вищої освіти в Жовтоводському училищі КДПУ є виведення її на рівень державних стандартів, забезпечення високого науково-методичного і навчально-виховного процесу; гуманізація освіти та всебічний розвиток особистості.

Дев’яносто сім відсотків студентів в училищі навчається за рахунок коштів державного бюджету.

Реалізація належного рівня фундаментальної, соціально-гуманітарної та фахової підготовки студентів досягається завдяки дієвості створеної системи наукового та організаційно-методичного забезпечення навчально-виховного процесу, систематичної та цілеспрямованої роботи високопрофесійного, творчого колективу викладачів училища.

Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу

Якісний навчальний процес в училищі забезпечують 22 викладачі, серед яких 6 викладачів – методистів, 15 викладачів вищої категорії, 16 - нагороджені знаком "Відмінник освіти України".

Педагогічний процес має відповідне навчально-методичне забезпечення. За галузевими стандартами освіти в училищі здійснюється оновлення змісту підготовки спеціалістів.

В училищі забезпечено оптимальні умови для самостійної роботи студентів.

Організації навчальної діяльності на сучасному інформаційному рівні сприяють обладнаний комп’ютерний клас та навчальні кабінети. В навчальному процесі використовуються новітні освітні технології.

Систематично проводиться робота над якісним поліпшенням професійного навчання студентів, знайомляться вони з новітнім вітчизняним та закордонним досвідом.

Результатом творчої співпраці викладачів і студентів є їх участь та перемога в обласних і регіональних олімпіадах та конкурсах.

Училище має власну матеріальну базу: навчальний корпус та гуртожиток, є спортивний та актовий зали, бібліотека, читальна зала, буфет.

Адміністрацією училища вирішені питання соціального захисту студентів: до їх послуг гуртожиток, що забезпечує всіх, хто потребує житла.

У вільний час студенти мають можливість розвивати свої здібності в гуртках та клубах. Традиційно проводяться вечори відпочинку "Студентська весна"," День студента", "Вечори гумору", конкурси педмайстерності, КВК.

Навчально-виховний процес здійснюється у напрямі національного виховання, яке досягається органічним поєднанням національної історії, народних традицій і культури українського народу.

В училищі працює музей "Українська світлиця", де студенти проводять вечори та фольклорні свята.

В Жовтоводському училищі КДПУ створена атмосфера для забезпечення моральної, інтелектуальної та психологічної готовності всіх студентів до здобуття освіти.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Рейтинг
5
Рейтинг: 5 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Жовтоводське училище Криворізького державного педагогічного університету

Лека
Дуже класний заклад. Я знайшла тут знання і кохання!!!