Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Автотранспортний технікум Криворізького технічного університету (0564) 66-10-15
Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Тухачевського 26  (карта)
http://kattktu.narod.ru

Автотранспортний технікум Криворізького технічного університету

Автотранспортний технікум Криворізького технічного університету – це єдиний державний вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації у Криворізькому промисловому регіоні, що готує кваліфікованих фахівців – автотранспортного профілю

Загальна інформація

В Автотранспортному технікумі Криворізького технічного університету створені всі необхідні умови для якісного навчального процесу й активної позаурочної роботи зі студентами.

Успішну роботу навчального закладу забезпечують: висококваліфікований викладацький склад, матеріально-технічна база (кабінети, лабораторії, комп'ютерні класи, автошкола, значний бібліотечний фонд тощо), відповідне учбово-методичне забезпечення та учбово-дослідницька робота студентів.

Автотранспортний технікум ДВНЗ КНУ по праву пишається своїми випускниками. На нашу думку, саме рівень і місце працевлаштування випускників на виробництві, а також їхній професійний ріст є основними критеріями авторитетності й ефективності роботи вищого навчального закладу.

Особливостями Криворізького промислового регіону є високотехнологічний і інноваційний потенціал різних галузей промисловості (машинобудівної, гірничодобувної, металургійної, транспорту), багатство природних ресурсів та особливе географічне положення, що диктують необхідність розвитку системи підготовки високопрофесійних кадрів для автотранспорту. Тому колектив нашого технікуму з оптимізмом дивиться в майбутнє.

Криворізький автотранспортний технікум Криворізького технічного університету було засновано у 1962 році згідно з розпорядженням Ради Міністрів Української РСР від 03. 11. 1962 року № 1853-Р для підготовки кадрів автотранспортним підприємствам Криворізького регіону.

Навчальний заклад здійснює освітню діяльність за денною (на основі базової середньої освіти) та заочною (на базі повної загальної освіти) формами навчання. В структуру технікуму входить чотири відділення, та десять циклових комісій, що відповідає вимогам до навчального закладу даного типу.

У 2000 році на підставі наказу Міністерства освіти і науки України № 146 від 23. 05. 2000 року у Криворізькому автотранспортному технікумі Криворізького технічного університету створено навчально-консультаційний центр Харківського національного автомобільно-дорожнього технічного університету для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців за заочною формою навчання.

Керуючись наказом Міністерства освіти і науки України № 525 від 23. 06. 04 р. "Про реорганізацію Криворізького автотранспортного технікуму" був проведений комплекс організаційних заходів щодо створення нового структурного підрозділу – Криворізького автотранспортного технікуму Криворізького технічного університету.

Матеріально-технічна база

Основу матеріально-технічної бази технікуму складає навчальний комплекс, до складу якого входять три навчально-лабораторних корпуси, дві спортивні зали, актова зала, гуртожиток на 408 місць, їдальня на 220 місць, два буфети, учбові майстерні, навчальний автополігон, два майданчики з учбового водіння, спортмайданчик.

Загальний фонд бібліотеки налічує 72 981 примірник в тому числі 63 805 примірників навчальної та 2 500 примірників наукової літератури.

Визначною пам'яткою технікуму є "Музей бойової слави імені Героїв Радянського Союзу братів Д. Б. Глинки та Б. Б. Глинки"

В технікумі є три комп’ютерних класи для проведення практичних занять які обладнаний сучасними ПЕОМ класу "Pentium-4" і підключений до локальної мережі.

На базі технікуму працює автошкола, де студенти мають змогу отримати посвідчення водія категорій "А", "В", "С"

Для здобуття умінь і навичок з практичного водіння технікум має відкритий полігон учбового водіння.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014