Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського (03342) 2-26-06
Волинська обл., м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька 42  (карта)
http://vvpc.com.ua

Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського

Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

Вищий комунальний навчальний заклад "Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського" заснований як педагогічна школа у 1939 році з метою підготовки педагогічних кадрів для роботи в новостворюваних українських школах західних областей України.

Навчання першим слухачам школи перервала Велика Вітчизняна Війна. 20 липня 1944 року місто Володимир-Волинський звільнено від фашистської окупації, і уже з 24 липня до роботи приступає директор педагогічної школи Єрофеєв М. А.

Перший випуск вчителів початкової школи в кількості 21 особи було здійснено у 1945 році. Відповідно до Постанови Ради Народних комісарів УРСР від 3 листопада 1944 року Володимир-Волинська педагогічна школа перейменована на педагогічне училище. З 1949 до 1961 року училище готувало вчителів фізичного виховання для семирічних шкіл Волинської та інших областей України.

В 1961 році проводиться набір в училище для підготовки вчителів початкових класів та вихователів дошкільних установ. Виконуючи державне замовлення, училище проводило прийом на базі середньої і семирічної шкіл. Розподіл і працевлаштування випускників здійснювалось в різні регіони України.

У 1971 році постановою Ради Міністрів України від 7.05. 1971р. № 203 училищу було присвоєно ім'я Агатангела Юхимовича Кримського з нагоди 100-річчя від дня народження всесвітньо відомого вченого, академіка АН України.

У 1993 році в училищі було відкрито нову спеціальність "Образотворче мистецтво". 18 жовтня 2005 року рішенням Волинської обласної ради педагогічне училище реорганізовано у педагогічний коледж.

Сьогодні, відповідно до потреби ринку, праці коледж здійснює підготовку молодших спеціалістів за п’ятьма спеціальностями:

  • 5.01010101 "Дошкільна освіта",
  • 5.01010201 "Початкова освіта",
  • 5.01010301 "Технологічна освіта",
  • 5.02020501 "Образотворче мистецтво",
  • 5.02010501 "Діловодство" та рядом додаткових кваліфікацій: вчитель іноземної мови у початкових класах, вчитель інформатики, керівник дитячого художнього колективу, керівник дитячого хореографічного колективу, педагог-організатор. Загальний контингент студентів складає 852 особи.

Навчально-матеріальна база

Навчально-матеріальна база дає можливість чітко і злагоджено організувати навчально-виховний процес. Кабінети, комп'ютерні класи, лабораторії, навчальні майстерні обладнані необхідними засобами навчання, посібниками, підручниками. Для послуг студентів – гуртожиток, який забезпечує всіх бажаючих, їдальня, спортивний і актовий зали, бібліотека з читальним залом.

Викладання навчальних дисциплін та практичну підготовку проводять 107 викладачів. З них 62 викладачі вищої кваліфікаційної категорії, 32 мають педагогічні звання "викладач-методист" та "старший викладач", 25 викладачів нагороджені званням "відмінник освіти". Педагогічний колектив постійно перебуває у творчому пошуку, націленому на забезпечення високої якості освіти випускників. На сьогодні 8 викладачів працюють над дисертаційними дослідженнями актуальних питань педагогічної науки, 1 викладач у 2010 році захистив десертацію та здобув науковий ступінь кандидата педагогічних наук.

Активні у пошуково-дослідницькій роботі і студенти. У навчальному закладі працює 9 секцій студентського наукового товариства. Із результатами своїх досліджень юні науковці виступають із доповідями на студентських конференціях університетів та коледжів Західної України. Радують їх здобутки і на студентських олімпіадах та конкурсах.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Коледж співпрацює з Волинським національним університетом імені Лесі Українки, Рівненським державним гуманітарним університетом, Переяслав-Хмельницьким педагогічним університетом імені Григорія Сковороди, Волинським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, Кременецьким обласним педагогічним інститутом, на базі яких викладачі коледжу проводять наукові дослідження, а студенти мають можливість продовжити навчання для здобуття повної вищої освіти.

Колектив коледжу і надалі творчо працює над удосконаленням всіх ланок діяльності освітянського закладу. Впроваджуючи інноваційні європейські технології навчання, забезпечує високу якість підготовки фахівців, що відповідають запитам світового ринку праці.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!