Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського (03342) 2-26-06
Волинська обл., м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька 42  (карта)
http://vvpc.com.ua

Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського

Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

Вищий комунальний навчальний заклад "Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського" заснований як педагогічна школа у 1939 році з метою підготовки педагогічних кадрів для роботи в новостворюваних українських школах західних областей України.

Навчання першим слухачам школи перервала Велика Вітчизняна Війна. 20 липня 1944 року місто Володимир-Волинський звільнено від фашистської окупації, і уже з 24 липня до роботи приступає директор педагогічної школи Єрофеєв М. А.

Перший випуск вчителів початкової школи в кількості 21 особи було здійснено у 1945 році. Відповідно до Постанови Ради Народних комісарів УРСР від 3 листопада 1944 року Володимир-Волинська педагогічна школа перейменована на педагогічне училище. З 1949 до 1961 року училище готувало вчителів фізичного виховання для семирічних шкіл Волинської та інших областей України.

В 1961 році проводиться набір в училище для підготовки вчителів початкових класів та вихователів дошкільних установ. Виконуючи державне замовлення, училище проводило прийом на базі середньої і семирічної шкіл. Розподіл і працевлаштування випускників здійснювалось в різні регіони України.

У 1971 році постановою Ради Міністрів України від 7.05. 1971р. № 203 училищу було присвоєно ім'я Агатангела Юхимовича Кримського з нагоди 100-річчя від дня народження всесвітньо відомого вченого, академіка АН України.

У 1993 році в училищі було відкрито нову спеціальність "Образотворче мистецтво". 18 жовтня 2005 року рішенням Волинської обласної ради педагогічне училище реорганізовано у педагогічний коледж.

Сьогодні, відповідно до потреби ринку, праці коледж здійснює підготовку молодших спеціалістів за п’ятьма спеціальностями:

  • 5.01010101 "Дошкільна освіта",
  • 5.01010201 "Початкова освіта",
  • 5.01010301 "Технологічна освіта",
  • 5.02020501 "Образотворче мистецтво",
  • 5.02010501 "Діловодство" та рядом додаткових кваліфікацій: вчитель іноземної мови у початкових класах, вчитель інформатики, керівник дитячого художнього колективу, керівник дитячого хореографічного колективу, педагог-організатор. Загальний контингент студентів складає 852 особи.

Навчально-матеріальна база

Навчально-матеріальна база дає можливість чітко і злагоджено організувати навчально-виховний процес. Кабінети, комп'ютерні класи, лабораторії, навчальні майстерні обладнані необхідними засобами навчання, посібниками, підручниками. Для послуг студентів – гуртожиток, який забезпечує всіх бажаючих, їдальня, спортивний і актовий зали, бібліотека з читальним залом.

Викладання навчальних дисциплін та практичну підготовку проводять 107 викладачів. З них 62 викладачі вищої кваліфікаційної категорії, 32 мають педагогічні звання "викладач-методист" та "старший викладач", 25 викладачів нагороджені званням "відмінник освіти". Педагогічний колектив постійно перебуває у творчому пошуку, націленому на забезпечення високої якості освіти випускників. На сьогодні 8 викладачів працюють над дисертаційними дослідженнями актуальних питань педагогічної науки, 1 викладач у 2010 році захистив десертацію та здобув науковий ступінь кандидата педагогічних наук.

Активні у пошуково-дослідницькій роботі і студенти. У навчальному закладі працює 9 секцій студентського наукового товариства. Із результатами своїх досліджень юні науковці виступають із доповідями на студентських конференціях університетів та коледжів Західної України. Радують їх здобутки і на студентських олімпіадах та конкурсах.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Коледж співпрацює з Волинським національним університетом імені Лесі Українки, Рівненським державним гуманітарним університетом, Переяслав-Хмельницьким педагогічним університетом імені Григорія Сковороди, Волинським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, Кременецьким обласним педагогічним інститутом, на базі яких викладачі коледжу проводять наукові дослідження, а студенти мають можливість продовжити навчання для здобуття повної вищої освіти.

Колектив коледжу і надалі творчо працює над удосконаленням всіх ланок діяльності освітянського закладу. Впроваджуючи інноваційні європейські технології навчання, забезпечує високу якість підготовки фахівців, що відповідають запитам світового ринку праці.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014