Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Калуський коледж культури і мистецтв

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Калуський коледж культури і мистецтв (03472) 5-45-07
Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Ковжуна 44  (карта)
http://kkkim.at.ua

Калуський коледж культури і мистецтв

Калуський коледж культури і мистецтв – вищий навчальний заклад І рівня акредитації, комунальної форми власності, підпорядкований управлінню культури Івано-Франківської облдержадміністрації

Історія

У мальовничому куточку старої частини міста Калуша, серед віковічних дерев і квітучих садів розташований Калуський коледж культури і мистецтв. Впродовж п’ятьох десятиліть існує на Прикарпатті коледж культури і мистецтв, який здійснює підготовку молодших спеціалістів для закладів культури і мистецтв - представників однієї з найгуманніших професій, що покликана виховувати в людей високі естетичні смаки, любов до національної культурної спадщини, народних звичаїв, традицій і обрядів.

Калуський коледж культури і мистецтв розпочав свою роботу у 1954 році в м. Снятині згідно з наказом Міністерства культури УРСР від 8 лютого 1954 р. № 140 і мав назву "Технікум з підготовки культурно-освітніх працівників".

Наказом Міністерства культури УРСР від 18 квітня 1962 року № 18-853 технікум перейменовано в "Культурно-освітнє училище".

16 серпня 1976 року училище переведене з м. Снятина в м. Калуш і перейменоване в Калуське культурно-освітнє училище.

У 1990 році Калуське культурно-освітнє училище перейменоване в Калуське училище культури.

Рішенням Івано-Франківської обласної ради від 14.07. 2005 р. № 631-17/2005 Калуське училище культури перейменоване у Калуський коледж культури і мистецтв.

Коледж здійснює підготовку згідно з державним замовленням і договірними зобов’язаннями фахівців для галузі культури області. Навчання здійснюється за денною та заочною формами навчання на основі базової загальної середньої і повної загальної середньої освіти.

За 55 років діяльності в навчальному закладі підготовлено близько 9000 фахівців для галузі культури.

Освітня діяльність

Освітня діяльність у навчальному закладі здійснюється відповідно до Конституції України та чинного законодавства, зокрема Законів України "Про освіту", "Про вишу освіту", указів Президента і постанов Кабінету Міністрів України, наказів та інших нормативних документів Міністерства освіти і науки України, Положення про державний вищий заклад освіти та Статуту коледжу.

Головними завданнями коледжу є:

 • здійснення освітньої діяльності з ліцензованих напрямів 0201 Культура і 0202 Мистецтво, яка забезпечує підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" і відповідає стандартам вищої освіти;
 • забезпечення набуття студентами знань у галузі культури і мистецтв, підготовка їх до професійної діяльності;
 • забезпечення виконання умов державного замовлення та інших угод на підготовку фахівців з вищою освітою;
 • інформування абітурієнтів і студентів про ситуацію, що склалася на ринку зайнятості;
 • вивчення попиту на окремі спеціальності на ринку праці і сприяння працевлаштуванню фахівців;
 • надання повної загальної середньої освіти громадянам з базовою середньою освітою. У даний час педагогічний колектив працює над такими проблемами:
 • реалізація Концепції національного виховання через гуманізацію та демократизацію навчально-виховного процесу;
 • пошук оптимальних шляхів підвищення якості підготовки фахівців та їх реалізація;
 • підвищення науково-теоретичного рівня, кваліфікації та удосконалення педагогічної майстерності педагогічних працівників;
 • модернізація навчально-виховного процесу, науково методичного забезпечення лекційних, практичних, семінарських занять, самостійної роботи студентів;
 • створення ефективної системи навчання і виховання, забезпечення духовного самовдосконалення особистості, формування фахового, інтелектуального і культурного потенціалу студентів, активізація творчого пошуку в процесі навчання;
 • розширення комп’ютерної мережі та рівня комп’ютеризації.

Відповідно до рішення Державної акредитаційної комісії Міністерства освіти України від 25 липня 2011 р. протокол № 585986 навчальний заклад визнано акредитованим за статусом вищого закладу освіти І (першого) рівня.

Калуський коледж культури і мистецтв має право готувати фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" за спеціальностями:

 • 5.02010201 "Бібліотечна справа"
 • 5.02010401 "Народна художня творчість"
 • 5.02020201 "Хореографія"
 • 5.02020501 "Образотворче мистецтво"

В навчальному закладі, який визнано Міністерством культури і мистецтв базовим серед училищ культури західного регіону України, освітню і фахову підготовку здійснює 83 викладачів, з них: 2 заслужених працівники культури України, 4 старших викладачів, 8 викладачів - методистів, 34 - вищої категорії та 26 - першої категорії, навчається 300 студентів.

В навчальних корпусах - 50 аудиторій для лекційних, лабораторно-практичних та індивідуальних занять, студія звукозапису, комп’ютерний клас, хореографічні зали, бібліотека з читальним залом, студентське кафе.

За час свого існування Калуський коледж культури і мистецтв підготував понад п’ять тисяч працівників культури – організаторів дозвіллєвої сфери, викладачів хореографії, артистів ансамблю народного танцю, викладачів образотворчого мистецтва, керівників творчих колективів пісенного, інструментального, хореографічного, театрального мистецтва, режисерів естради, організаторів видовищно-театралізованих, концертних програм, викладачів музики.

Творчий гарт студенти набувають в народних аматорських колективах: ансамблі танцю "Мереживо", вокально-етнографічному ансамблі "Намисто", оркестрі народної музики "Трембіта", естрадному оркестрі – лауреатах всеукраїнських, міжнародних фестивалів і конкурсів, мистецтву яких аплодували в Україні, Росії, Польщі, Бельгії, Франції, Німеччині.

Калуський коледж культури і мистецтв – це навчальний заклад майбутнього з новими мистецькими досягненнями, інформаційними, комп’ютерними технологіями, сучасною освітою, який гарантує високу фахову підготовку, змістовну організацію навчально-виховного процесу, незабутні студентські роки!

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
applecake
закінчила цей коледж,в цілому,не погано,але готуйте себе до того,що навчаючись за такими спеціальностями,як Народна хореографія чи народнідухові інструменти без ВАШОЇ активної ініціативи і впертості у впровадженні нових творівпостановок ворушити тихої води коледжу викладачі новими впровадженнями не захочуть.Є хороші,а є й такі,що..

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!