Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Могилів-Подільський технолого-економічний коледж ВНАУ

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Могилів-Подільський технолого-економічний коледж ВНАУ (04337) 6-25-61, 6-28-50, 6-27-97
Вінницька обл., м. Могилів-Подільський, вул. Київська 40/1  (карта)
http://www.mptek.16mb.com/

Могилів-Подільський технолого-економічний коледж ВНАУ

Могилів-Подільський технолого-економічний коледж ВНАУ - вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації

Загальна інформація

Могилів-Подільський технолого-економічний коледж на сьогоднішній день здійснює підготовку спеціалістів зі спеціальностей:

  • 5.05170103 "Зберігання і переробка зерна"
  • 5.03050901 "Бухгалтерський облік"
  • 5.03050702 "Комерційна діяльність"
  • 5.05170101 "Технологія харчування"
  • 5.05170104 "Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів"

Відповідно до Наказу Міністерства аграрної політики України від 26 травня 2003 р, за № 148 "Про створення регіональних структурних підрозділів Вінницького державного аграрного університету" коледж с структурним підрозділом Вінницького національного аграрного університету.

Реалізуючи вимоги щодо ступеневої освіти, технікум входить до складу навчального науково-виробничого комплексу Національного університету харчових технологій зі спеціальності "Зберігання та переробка зерна" і має Договір про творчу співпрацю та підготовку спеціалістів зі спеціальності "Бухгалтерський облік" у ВДАУ. Завдяки цьому студенти мають можливість вступати на ІІІ курс і продовжити навчання за скороченим терміном, але на контрактній основі. Зі спеціальностей "Комерційна діяльність", "Технологія харчування" студенти можуть продовжувати навчання в Полтавському університеті споживчої кооперації України.

Навчальний, науковий та виховний процеси в коледжі базуються на сучасних освітніх технологіях та забезпечуються висококваліфікованими спеціалістами, всього в технікумі працює 50 викладачів.

У Могилів-Подільському технолого-економічному коледжі проводиться цілеспрямована систематична робота направлена на комп'ютеризацію педагогічного процесу.

Навчальні кабінети і лабораторії обладнано 53 комп'ютерами, які розмішені в 4 комп'ютерних класах. Придбано периферійне обладнання: лазерні, струменеві, матричні принтери. На 100 студентів припадає 8,8 комп'ютерних місць. Локальна мережа технікуму підключена до глобальної мережі Іnternet, що забезпечує доступ і можливості вибору джерел інформації. Створено 28 навчальних і 12 комп'ютерних програм.

В навчальному закладі працює 23 навчальних та 8 технічних гуртків, якими охоплено 417 студентів та 6 гуртків за інтересами - 202 студента.

Колектив художньої самодіяльності коледжу бере активну участь у святкових концертах міста, району, став активним учасником Всеукраїнського фестивалю "Софіївські зорі".

В коледжі функціонує спортивний комплекс, до якого входить спортивний зал, майданчик, гімнастична кімната.

На території коледжу є 9-ти поверховий гуртожиток на 535 місць, а також до послуг студентів їдальня.

Діяльність коледжу

За всі роки в технолого-економічному коледжі сформувався прекрасний педагогічний колектив. Кожен викладач – це особистість. Щороку колектив поповнюється молодими викладачами, які швидко адаптуються, вчаться у досвідчених майстрів педагогічної справи.

Навчальний процес забезпечує 54 штатних викладачі з вищою базовою освітою. З них 3 – викладачі-методисти, 2 – старших викладачі, 1 – кандидат технічних наук, 1 – аспірант; 55% викладачів вищої і першої категорії, 26 викладачів мають педагогічне звання, 70% викладачів нагороджено відзнаками МОН.

Педагогічний колектив технікуму працює над освітньою проблемою: "Від минулого до майбутнього, від теорії до практики, від традиції до інновації"

З кожної дисципліни навчального плану з усіх спеціальностей у повному об’ємі і за вимогами створено:

  • навчально-методичне забезпечення кожної дисципліни і практичного навчання;
  • науково-методичні комплекси самостійної роботи студентів;
  • методичне забезпечення лабораторно-практичних і семінарських занять, курсового і дипломного проектування;
  • пакети комплексних контрольних робіт (ККР) для діагностики рівня навчальних досягнень студентів з дисциплін гуманітарної, природничо-наукової та професійної підготовки;
  • критерії оцінки навчальних досягнень студентів з усіх видів навчальної діяльності.

Методичні матеріали мають науковий і прикладний характер, методичну і педагогічну цінність, які базуються на досвіді і власних педагогічних здобутках викладачів і використовуються як навчально-методичні посібники для студентів і викладачів.

Викладачі коледжу зосередили увагу на впровадженні інноваційних педагогічних технологій навчання, застосуванні інтерактивних форм і методів, формуванні практичних вмінь і навичок майбутнього фахівця.

Щорічно викладачами проводиться понад 40 відкритих занять, де вони демонструють прогресивні методи навчання, серед яких: міні-інтерв’ю, заняття-рейтинг, діалог, конференція, "круглий стіл", "карусель", "акваріум", синтез думок і ідей, ділова гра, дослідницька роботи, мозкова атака, розв’язування практичних завдань у реальних виробничих умовах, виконання професійних інтегрованих завдань.

У коледжі проводиться значна методична робота, визначальними видами якої є навчальні відеофільми, посібники, методичні рекомендації та вказівки, комп’ютерні програми, предметні компетенції, науково-дослідницькі і пошукові роботи. Щорічно в середньому 150-160 різних видів методичної роботи.

Кожного року викладачі та студенти коледжу беруть участь в огляді-конкурсі на кращий методичний матеріал і навчальний відеофільм в лабораторії педагогічного досвіду і творчості молоді науково-методичного центру Міністерства аграрної політики України.

Викладачі коледжу беруть участь у наукових конференціях різного рівня. Статті викладачів публікуються на сторінках періодичної преси та педагогічних видань, висвітлюючи як власні здобутки, так і розробки методик для впровадження інноваційних технологій навчання і виховання.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!