Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ (0432) 66-50-05
м. Вінниця, вул. Київська 80  (карта)
http://www.vtec.vn.ua

Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ

Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Історія

Технікум було створено згідно з наказом Міністерства торгівлі Української PCP у 1967 році і мав назву Вінницький технікум громадського харчування.

У 1995 році технікум був перейменований у Вінницький технолого-економічний технікум (наказ Міністерства освіти України №342 від 12.12. 95 p.). У цьому ж році технікум внесений до державного реєстру закладів освіти з наданням ліцензії освітньої діяльності з І рівнем акредитації.

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 1997 р. №526 "Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних закладів" Вінницький технолого-економічний технікум був ліквідований; цією ж Постановою був створений Вінницький технолого-економічний технікум Київського державного торговельно-економічного інституту, нині Київський національний торговельно-економічний університет.

Наказом Міністерства освіти і науки України № 137 від 01.03. 2006 р. Вінницький торговельно-економічний технікум КНТЕУ перетворений у Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету.

Коледж функціонує як відокремлений підрозділ університету без права юридичної особи на основі ст. 7 Закону України "Про підприємництво в Україні".

Коледж у своїй діяльності керується чинним законодавством України, статутом КНТЕУ, яким передбачено, прийняття самостійних рішень і здійснення діяльності в межах прав, наданих університетом та Положенням про Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ. За 42 років свого існування коледж підготував 12 тис. спеціалістів середньої ланки для різних галузей економіки України.

Безпосереднє керівництво коледжем здійснює директор.

Навчально-матеріальна база

Навчально-матеріальна база коледжу складається з основного приміщення та двох гуртожитків. Навчальні аудиторії розташовані в 3-х поверховому будинку коледжу та в гуртожитку № 2. В навчальному корпусі розміщено спортивну залу, актову залу на 250 місць, бібліотеку з читальною залою, їдальню на 120 місць.

Всі кабінети та лабораторії естетично оформлені, укомплектовані технічними засобами навчання з автоматичним управлінням, відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

В коледжі є 5 комп'ютерних класи, оснащені сучасними ПК, 5 інтерактивні дошки. Коледж підключений до світової мережі Internet.

Забезпечення навчального процесу

Підготовку фахівців у коледжі здійснюють досвідчені педагоги, в т. ч. з вищою категорією - 19 чол., Заслужених вчителі та Заслужені працівники народної освіти України - 2 чол., відмінників освіти України - 19 чол., викладачі-методисти 7 чол, які спроможні забезпечити високий рівень навчально-виховної роботи.

Крім того, для викладання дисциплін запрошуються наукові працівники з ВНЗ III-IV рівня акредитації.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 02.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!