Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ
Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ (0432) 66-50-05
м. Вінниця, вул. Київська 80  (карта)
http://www.vtec.vn.ua

Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУВінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Історія

Технікум було створено згідно з наказом Міністерства торгівлі Української PCP у 1967 році і мав назву Вінницький технікум громадського харчування.

У 1995 році технікум був перейменований у Вінницький технолого-економічний технікум (наказ Міністерства освіти України №342 від 12.12. 95 p.). У цьому ж році технікум внесений до державного реєстру закладів освіти з наданням ліцензії освітньої діяльності з І рівнем акредитації.

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 1997 р. №526 "Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних закладів" Вінницький технолого-економічний технікум був ліквідований; цією ж Постановою був створений Вінницький технолого-економічний технікум Київського державного торговельно-економічного інституту, нині Київський національний торговельно-економічний університет.

Наказом Міністерства освіти і науки України № 137 від 01.03. 2006 р. Вінницький торговельно-економічний технікум КНТЕУ перетворений у Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету.

Коледж функціонує як відокремлений підрозділ університету без права юридичної особи на основі ст. 7 Закону України "Про підприємництво в Україні".

Коледж у своїй діяльності керується чинним законодавством України, статутом КНТЕУ, яким передбачено, прийняття самостійних рішень і здійснення діяльності в межах прав, наданих університетом та Положенням про Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ. За 42 років свого існування коледж підготував 12 тис. спеціалістів середньої ланки для різних галузей економіки України.

Безпосереднє керівництво коледжем здійснює директор.

Навчально-матеріальна база

Навчально-матеріальна база коледжу складається з основного приміщення та двох гуртожитків. Навчальні аудиторії розташовані в 3-х поверховому будинку коледжу та в гуртожитку № 2. В навчальному корпусі розміщено спортивну залу, актову залу на 250 місць, бібліотеку з читальною залою, їдальню на 120 місць.

Всі кабінети та лабораторії естетично оформлені, укомплектовані технічними засобами навчання з автоматичним управлінням, відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

В коледжі є 5 комп'ютерних класи, оснащені сучасними ПК, 5 інтерактивні дошки. Коледж підключений до світової мережі Internet.

Забезпечення навчального процесу

Підготовку фахівців у коледжі здійснюють досвідчені педагоги, в т. ч. з вищою категорією - 19 чол., Заслужених вчителі та Заслужені працівники народної освіти України - 2 чол., відмінників освіти України - 19 чол., викладачі-методисти 7 чол, які спроможні забезпечити високий рівень навчально-виховної роботи.

Крім того, для викладання дисциплін запрошуються наукові працівники з ВНЗ III-IV рівня акредитації.


Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ проводить підготовку молодших спеціалістів за такими напрямами:

 • Економіка та підприємництво;
 • Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ НАПРЯМУ "ЕКОНОМІКА ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО"

 • Бухгалтерський облік
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова. 2. Математика;
 • Товарознавство та комерційна діяльність
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова. 2. Математика;
 • Фінанси і кредит
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова. 2. Математика.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ НАПРЯМУ "ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ ТА ПЕРЕРОБКА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ"

 • Виробництво харчової продукції
  Конкурсні предмети: 1. Українська мова. 2. Математика.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 19.04.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних начальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.


Щоб отримувати першим
всі новини від «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть
«Подобається»

Дякую,
не показуйте це мені!