Академічна доброчесність: питання поведінки студентів чи якості викладання?

Автор: Тріша Бертрам Галант, Член Правління Міжнародного Центру Академічної Доброчесності

Академічна доброчесність: питання поведінки студентів чи якості викладання?

Моє знайомство з академічною доброчесністю відбулось трохи більше 16 років тому, коли ментор розказав мені про це. Тоді, у 2002 році, я приєдналась до Міжнародного центру академічної доброчесності у якості члену студентської ради та поринула в існуючі дослідження.

Я відразу побачила велику потребу в додаткових емпіричних знаннях, зокрема для того, щоб вийти за рамки домінуючого питання дослідження — "Чому студенти обманювали та як їх можна зупинити?" У 2006 році я стала практикуючою фахівцем з академічної доброчесності в американському дослідницькому університеті, а в 2008 опублікувала першу працю про академічну доброчесність як предмет викладання та навчання (Академічна доброчесність у двадцять першому столітті: імператив викладання та навчання, Джоссі-Бас). З того часу мої практичні та дослідницькі зусилля в галузі академічної доброчесності зосереджувались на спробі відповісти на питання — як ми можемо підвищити рівень доброчесності шляхом поліпшення якості освіти.

На Конференції з академічної доброчесності в Україні я поділюсь цими знаннями через 4 стратегічні фрейми для створення доброчесності у аудиторії: спілкування про доброчесність, створення простору для доброчесності, впровадження доброчесності в навчальний план і використання прикладів чітингу/шахраювання як навчального елементу. Зрештою, я вважаю, що, коли ми нарешті визнаємо, що доброчесність не є перш за все питанням поведінки студентів, а питанням якості викладання і навчання, ми зможемо рухатися вперед до освітнього середовища, в якому обман є винятком, а доброчесність — нормою.

Тріша Бертрам Галант, Член Правління Міжнародного Центру Академічної Доброчесності

БІЛЬШЕ ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ

Освіта.ua
07.03.2019