Українські бізнес-школи увійшли до рейтингу Webometrics

Міжнародний рейтинг Webometrics оприлюднив дані присутності бізнес-шкіл світу в мережі Інтернет

Українські бізнес-школи увійшли до рейтингу Webometrics

Ranking Web of World Bussiness Schools складається з метою підтримки ініціативи відкритого доступу до наукових публікацій в електронному вигляді та інших академічних матеріалів, а також ґрунтується на основних веб-показниках, таких як кількість сторінок у пошукових системах, видимість сайту, кількість опублікованих статей.

Перші три позиції світового рейтингу посіли бізнес-школи США: University of Pennsylvania Wharton School, Harvard Business School та New York University Leonard N. Stern School of Business.

До рейтингу також увійшли 12 українських бізнес-шкіл. Відповідно до показників Webometrics, найкращою українською бізнес-школою визнано Київську школу економіки, що посіла 381 місце світового рейтингу.

В цілому позиції українських бізнес-шкіл виглядають наступним чином:

Роботу зі складання рейтингу Top 1000 Business Schools проводить дослідницька група Cybermetrics Lab, що входить до Consejo Superior de Investigaciones Cientificas (CSIC) – найбільшого державного дослідницького інституту Іспанії.

Як повідомлялося раніше, наприкінці січня був оприлюднений рейтинг університетів світу за аналогічними показниками, до рейтингу було включено 141 український університет.

Першу трійку рейтингу вітчизняних університетів очолили Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), Київський національний університет ім. Шевченка (КНУ) та Національний університет "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА).

Освіта.ua
22.02.2011