Інститут міжнародної фінансової звітності (Інститут ДипІФР)

Інститут ДипІФР - це спільнота бухгалтерів, фінансових менеджерів, фахівців у сфері фінансової та управлінської звітності

Інститут міжнародної фінансової звітності (Інститут ДипІФР)

Інститут міжнародної звітності (ДипІФР) створений за підтримки АССА.

Інститут сприяє обміну передовим досвідом і знаннями в цій області, підтриманню ділових зв'язків і контактів серед фахівців на місцевому, регіональному та міжнародному рівнях.

Інститут рекомендує постійне підвищення кваліфікації відповідно до вимог Міжнародної Федерації Бухгалтерів в щорічному мінімальному обсязі 40 годин.

Інститут допомагає в розробці національних стандартів обліку та звітності і сприяє їх зближенню з МСФЗ, співпрацює з національними регулюючими органами та міжнародними бухгалтерськими організаціями.

Інститут представляє інтереси професіоналів у галузі міжнародної звітності і допомагає роботодавцям залучати кращі бухгалтерські та управлінські кадри, проводить заходи, ярмарки вакансій, конференції та веб-семінари.

Диплом з міжнародної фінансової звітності російською мовою був створений АССА в 2003 році і нараховує більше 10 000 власників цієї кваліфікації на території Росії і країн СНД.

З метою розвитку професійного рівня та об'єднання кваліфікованих за міжнародними стандартами фахівців, а також з метою підтримання престижу кваліфікації, створено Інститут ДипІФР за підтримки АССА.

Детальніше на офіційному сайті Інституту міжнародної фінансової звітності (ДипІФР).

Освіта.ua
01.09.2010