"МІМ-Київ" впроваджує нову технологію дистанційного навчання

Бізнес-школа "МІМ-Київ" вперше в Україні провела дистанційний навчальний курс з використанням рішення Cisco TelePresence®

"МІМ-Київ" впроваджує нову технологію дистанційного навчання

Cisco TelePresence, призначений для проведення віртуальних зустрічей і нарад, - це значний крок вперед в порівнянні з традиційними методами відеоконференцзв'язку. Це рішення забезпечує відмінну якість зображення та звуку, надаючи нові можливості для ефективної організації навчального процесу.

Програмно-апаратний комплекс, за допомогою якого в бізнес-школі "МІМ-Київ" здійснюється дистанційне навчання, наданий компанією Cisco. Ця програма - спільний проект бізнес-школи "МІМ-Київ" і А. Ю. Кардакова, засновника компаній на українському ІКТ-ринку - "Інком" і "Датагруп".

Для впровадження програми в чотирьох містах-мільйонниках України будуть організовані дистанційні навчальні класи з відповідним обладнанням. Підключені до Інтернету відеотермінали Сisco TelePresence забезпечать можливість зв'язку з іншими подібними терміналами.

На даний час ця технологія апробується в "МІМ-Київ" в рамках програми PMD (Program for Management Development) для компанії "Прикарпаттяобленерго".

Головна особливість рішення TelePresence полягає в тому, що можливості інтерактивного спілкування лектора й аудиторії, а також виклад навчального матеріалу нічим не обмежені: лекція не відрізняється від традиційного формату.

Обладнання надає викладачеві можливість читати лекцію, демонструвати презентації, перевіряти домашні завдання, а слухачам - не тільки спостерігати за процесом, а й активно спілкуватися з викладачем.

"Ми сподіваємося, що застосування технологій Cisco TelePresence відкриє нові перспективи для бізнес-школи "МІМ-Київ" та її студентів. Тепер можна організувати ефективну взаємодію учасників навчального процесу, незважаючи на відстані, що їх розділяють, причому для цього не доведеться їхати у відрядження, - зазначив Олег Боднар, голова представництва Cisco в Україні. - І, що найголовніше, - використання прогресивних технологій і навчальних процесів, безсумнівно, сприятиме формуванню новаторського мислення молодої української бізнес-еліти".

"Такий формат дозволить нашим клієнтам, особливо учасникам корпоративних програм, значно скоротити витрати на навчання, пов'язані з перебуванням слухачів у Києві, їх витратами на проживання та проїзд", - зазначила президент "МІМ-Київ" Ірина Тихомирова.

За її словами, впровадження зазначеної технології означає якісно новий підхід до навчання, що дозволяє залучити до бізнес-освіти представників бізнесу з усіх регіонів України. Така принципова зміна підходу до організації навчання дозволить надавати регіональним підприємцям більш зручний доступ до сучасних управлінських компетенцій.

Освіта.ua
02.08.2011