Освіта МВА безкоштовно: спільний проект London School of Business і Facebook

Лондонська школа бізнесу і фінансів та соціальна мережа Facebook запускають проект, завдяки якому користувачі зможуть отримати безкоштовний доступ до лекцій і матеріалів магістерської програми MBA

Освіта МВА безкоштовно: спільний проект London School of Business і Facebook

Завантаживши на комп'ютер додаток "LSBF Global MBA", всі бажаючі зможуть прослухати лекції, взяти участь в обговореннях, ознайомитися з конкретними прикладами ведення бізнесу, віртуально "зустрітися" з топ-менеджерами провідних світових компаній, а також поспілкуватися між собою.

Загальний обсяг мультимедійних матеріалів, які будуть доступні для ознайомлення, складе близько 800 годин.

Засновники проекту розраховують, що за рік до нього приєднаються щонайменше 500 тисяч людей у різних країнах світу. Для тих країн, де доступ до Facebook може бути заблокований, передбачений "страхувальний" варіант - матеріали будуть дублюватися на інтернет-сайті.

Програма акредитована Університетом Уельсу. Платити студентам доведеться тільки за іспити для отримання офіційного диплому MBA, якщо вони вирішать зробити це по завершенні курсу.

     

"Ми фактично перевертаємо традиційну систему "з ніг на голову". Зазвичай люди спочатку платять, а потім навчаються і здають іспити. Фактично вони купують "кота в мішку", покладаючись тільки на рекламу, відгуки та рекомендації інших, слабо уявляючи собі, чого їх навчатимуть. Ми ж даємо їм можливість прослухати повний курс і тільки потім вирішити, чи хочуть вони платити за отримання формальної кваліфікації", - розповів засновник LSBF Аарон Етінген.

Він зазначив, що в середньому лише чверть вступників традиційних програм МВА в результаті завершують навчання та отримують дипломи. Крім того, навчання з відривом від основної роботи і звичного способу життя на рік і більше багатьох не влаштовує.

"З нашим проектом вони можуть навчатися в зручному для них темпі і в зручний для них час, дистанційно, з будь-якої точки земної кулі", - пояснив Етінген.

Він додав, що спочатку автори інновації розраховують, що з півмільйона учасників програми хоча б 1% дійде до логічного завершення курсу і отримає диплом MBA. За розрахунками LSBF, в цьому випадку програма окупить витрати в обсязі 7,5 млн фунтів стерлінгів, включаючи витрати на запис і обробку відеоматеріалів, для чого в лондонському кампусі школи споруджено три сучасних студії.

"Але насправді для нас справа не тільки і не стільки в грошах і розцінках. Ми не прагнемо зробити отримання MBA більш дешевшим. Ми хочемо зробити його більш зручним, гнучким, доступним і інноваційним. Ми відчуваємо, що зараз настав той час, коли люди готові до онлайн-освіти", - вказав Етінген.

Освіта.ua
09.11.2010