Smart Business School - інновації у сфері освіти

Компанія IBM та EMLYON Business School реалізують новітні підходи до отримання знань

Smart Business School - інновації у сфері освіти

Компанія IBM (NYSE: IBM) та організація EMLYON Business School оголосили про початок реалізації програми розробки освітнього середовища для вищих навчальних закладів Smart Business School (інтелектуальна бізнес-школа), яка здатна забезпечити в міру необхідності індивідуальне бізнес-навчання у глобальному масштабі за допомогою хмарної інфраструктури IBM Cloud. Навчальний заклад EMLYON Business School спільно з компанією IBM покладе в основу своєї стратегії інновації у сфері освіти і цифрову комерцію, щоб забезпечити студентам більш хороші результати, а викладачам більш активну участь слухачів у навчальному процесі.

Через зміни у світі освіти, з урахуванням зростаючої глобалізації, нового застосування цифрового контенту та зростаючих очікувань з боку як студентів, так і викладачів, сфера вищої освіти піддається сильному тиску. У відповідь на цю тенденцію організація EMLYON Business School звернулася до компанії IBM за допомогою у процесі перетворення існуючих підходів до придбання студентами знань і навичок з метою кращої їх підготовки до життя у світі за межами навчальної аудиторії.

«Дійсно новим, на нашу думку, в цій ініціативі є той факт, що вона дозволяє доставляти вміст і здійснювати наставництво у повній відповідності з потребами та побажаннями кожного окремого учасника незалежно від його місцезнаходження на кожному етапі його кар'єрного зросту, - розповів Бернард Беллетант (Bernard Belletante), декан EMLYON Business School. - В результаті, аналогічно тому, як користувачі у наш час можуть ретельно підбирати собі розваги, наше співтовариство зможе вибирати, коли, де і скільки вчитися».

Поєднання можливостей рішень Big Data & Analytics компанії IBM і глибоких практичних знань у галузі викладання, якими володіє EMLYON Business School, дозволить створити освітню модель «плавного навчання», яка забезпечує індивідуальний розвиток і підготовку, що безпосередньо пов'язані з конкретними обставинами і вимогами. Завдяки використанню інтерактивних, мобільних і тих, що дозволяють спільно виконувати роботу, технологій на основі інфраструктури SoftLayer компанії IBM, середовище Smart Business School зможе безперервно реагувати і адаптуватися під мінливі вимоги і потреби кожного учня, які визначаються його кар'єрою.

Середовище Smart Business School має стати куратором отримання знань, який безперервно надає свої відгуки, забезпечує простір для спільної роботи та креативні зв'язки, щоб студентська й викладацька спільнота могли змінюватися паралельно. Конкретна користь від даної співпраці полягає у наступному: широкий асортимент нових онлайнових і цифрових навчальних матеріалів і, зокрема, інтерактивних практичних прикладів; виконання ефективної та глибокої науково-дослідної роботи на основі засобів аналітики, пізнавальних і тісних робочих взаємин фахівців компанії IBM із викладачам EMLYON Business School; оцінка дійсної ефективності бізнес-освіти за допомогою використання засобів аналізу даних для визначення ступеню впливу практичного навчання.

«Ми з гордістю підтримуємо організацію EMLYON Business School у її прагненні до цифрового перетворення і створенню буквально Smart Business School - інтелектуальної бізнес-школи, щоб стати зразком для інших навчальних закладів, - сказав Майкл Кінг (Michael King), віце-президент підрозділу Global Education Industry (глобальна освітня галузь) компанії IBM. - Метою цих спрямованих на перетворення зусиль із використанням засобів аналітики Big Data, що надаються за допомогою стратегії cloud-first (застосування в першу чергу хмарної інфраструктури), є спонукання студентів краще готуватися до трудової діяльності за рахунок створення індивідуального середовища навчання».

Платформою Smart Business School на основі технології cloud (хмара) можна буде скористатися в існуючих студентських містечках EMLYON Business School у Франції та Китаї, включаючи анонсоване студентське містечко в Касабланці, Марокко. Ця співпраця також дозволить швидко створювати в міру потреби студентські містечка на основних ринках, що розвиваються, наприклад в Західній Африці і в промислових містах центральній частині Китаю.

Створені на основі методики Design Thinking середовища IBM Studio нові онлайнові навчальні матеріали та служби будуть з'являтися поетапно. Очікується, що нова модель Smart Business School почне діяти до другого кварталу 2015 року.

Іван Палій, The New Chronicles

Освіта.ua
09.02.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!