Підготовка управлінців до стажування у Німеччині в ІВК КНТЕУ

Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ є учасником Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, яка реалізується Міністерством економіки розвитку і торгівлі України у співпраці з товариством GIZ (Німеччина)

Підготовка управлінців до стажування у Німеччині в ІВК КНТЕУ

В рамках цієї програми в інституті протягом листопада 2012 року вперше буде реалізована програма «Управління підприємством і Зовнішньоекономічна діяльність» з подальшим стажуванням в Німеччині.

Програма розрахована на управлінців українських підприємств, зацікавлених в міжнародному співробітництві та налагодженні ділових контактів із зарубіжними компаніями.

Цілі програми: підвищення конкурентоспроможності українських підприємств та їх готовності до зовнішньоекономічного співробітництва шляхом підвищення кваліфікації.

Напередодні навчання інститут відвідала експерт товариства GIZ - Іл'їнкова Олена Олексіївна, яка провела семінар для викладачів інституту, де було обговорено новий формат програми, формат стажування в Німеччині, вимоги до кандидатів для стажування, структуру програми, форми контролю рівня компетенцій управлінців по завершенню програми в ІВК КНТЕУ.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті інституту, або за телефонами: (044) 519-05-70, 531-49-66.

Освіта.ua
23.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів