Школа бізнес-англійської в Міжнародному інституті бізнесу

Міжнародний інститут бізнесу представляє Школу бізнес-англійської (School of Business English, SBE-IIB), створену для підтримки особистісного та професійного розвитку

Школа бізнес-англійської в Міжнародному інституті бізнесу

Мета Школи бізнес-англійської - допомогти слухачам вільно розмовляти англійською мовою без страху зробити помилку, спілкуватися зі своїми іноземними партнерами по бізнесу без посередника, розвивати свій бізнес в міжнародному середовищі, використовуючи знання англійської мови як інструмент для подолання всіх бар'єрів на шляху до успіху.

Місія Школи - Giving meaning to the context of Business English.

Унікальність ринкової пропозиції полягає в тому, що в Школі не просто вивчають бізнес-англійську, це - бізнес + англійська мова. Тут не просто навчають студентів бізнес-англійської, їх вчать правильно говорити мовою сьогоднішніх реалій, а також "думати англійською". Школа використовує методику кейс-стаді, що дозволяє студентам набути досвіду вирішення реальних проблем в бізнесі, а не тільки прочитати про них.

В основі навчання - інтерактивні методики вивчення іноземної мови, спрямовані на подолання студентами мовного бар'єру і максимального спілкування англійською мовою.

Навчання проходить в умовах повного занурення в мовне середовище, оскільки викладання здійснюється командою інструкторів, які є носіями англійської мови, живуть в Україні і розуміють тутешню філософію бізнесу, а також володіють практичним досвідом ведення бізнесу в міжнародному середовищі.

Викладачі - Ерік Росс Гілліатт (США), Марк Бенджамін (Великобританія).

Програми Школи доступні не тільки для студентів MBA Міжнародного інституту бізнесу, а й для всіх бажаючих.

Директор і декан Школи бізнес-англійської - Ерік Росс Гілліатт, MBA, BS

Програми Школи:

  • English for Business Success
  • General Business English (GBE)
  • Cambridge Business English Certificate - BEC
  • Advanced Business Writing

Освіта.ua
06.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів