МІБ взяв участь у Міжнародній конференції Асоціації MBA

Під час конференції були розглянуті питання про потреби бізнес-шкіл в інноваціях та про майбутнє розвитку післядипломної освіти в галузі менеджменту

МІБ взяв участь у Міжнародній конференції Асоціації MBA

14-16 травня 2012 р. в Барселоні, Іспанія, пройшла щорічна конференція Асоціації МВА (АМВА), в якій брали участь директори та декани провідних бізнес шкіл з 43-х країн світу, в т.ч. ректор та віце-президент МІБ Олександр Савченко та Ольга Карпова, як представники єдиної в Україні бізнес-школи, чиї програми MBA акредитовані Асоціацією МВА.

«Очевидно, що інновації зараз всюди, і у шкіл немає іншого шляху, окрім інноваційного розвитку, - сказала Шерон Бамфорд, виконавчий директор Асоціації МВА. - Міжнародна конференція деканів і директорів АМВА 2012 року стала чудовою можливістю для акредитованих нами бізнес шкіл зустрітися для обміну знаннями, інформацією та ідеями».

Дослідження, проведене Асоціацією MBA серед директорів і деканів, які відвідали Міжнародну конференцію Асоціації МВА, показало, що співпраця з іншими бізнес-школами і викладачами, а також залучення підприємців і практиків бізнесу в процес викладання на програмах МВА, є загальноприйнятою практикою.

80% респондентів відповіли, що їх школи мають зв'язки з місцевим бізнесом, а майже дві третини мають програми практики в місцевому бізнесі для студентів МВА. 65% опитаних вважають, що оплата за навчання на програмах МВА зросте протягом наступних п'яти років. Ще 64% керівників шкіл вважають, що протягом наступних п'яти років з'явиться більше спеціалізованих програм МВА.

На питання, в яких областях будуть спеціалізуватися МВА, відповіді були наступними: 56% в області стійкого управління, 36% в області ринкової економіки, що розвивається, 31% в охороні здоров'я, 23% в області фінансів і 21% в енергетиці.

Більше половини респондентів впевнені, що заочне навчання буде тим способом навчання, який буде рости самим інтенсивним чином протягом наступних п'яти років, проте лише 9% вважають, що онлайн МВА навчання буде розвиватися найбільше.

На питання про важливість інновацій для бізнес-школи 58% респондентів відповіли, що інновації дуже важливі. Проте лише 2,5% вважають, що їх школи роблять все можливе в області інновацій, а 60% заявили, що їх школи добре або достатньо добре працюють в області інновацій.

Погляд з боку бізнесу став предметом обговорення на груповому засіданні, що розглядало мінливе корпоративне середовище. Головуючий професор Дебасхіс Чаттерджі, директор Індійського Інституту Менеджменту, сказав, що інновації з'являються в результаті честолюбних бажань і нерозсудливості. Оскільки інновації адекватні соціальному та корпоративному середовищу, вони повинні починатися в бізнес-школі.

Олександр Савченко, ректор Міжнародного інституту бізнесу, зазначив, що найбільш важливими якостями, якими повинні володіти сучасні менеджери є вміння вести за собою команду і готовність до інновацій.

Олександр Савченко і Дебасхіс Чаттерджі домовилися про глобальну співпрацю двох міжнародних бізнес-шкіл.

Освіта.ua
25.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів