Програми МІБ акредитовані Асоціацією МВА

Про це на урочистому прийомі на честь реакредитації програм МВА Міжнародного інституту бізнесу (МІБ) Асоціацією MBA (Великобританія) заявив ректор Міжнародного інституту бізнесу Олександр Савченко

Програми МІБ акредитовані Асоціацією МВА

В урочистому прийомі, організованому Міжнародним інститутом бізнесу на честь реакредитації програм МВА, взяли участь представники дипломатичного корпусу, партнери, члени консультаційної та попечительської рад МІБ, випускники та представники українських ЗМІ.

У 2012 році Асоціація МВА (Великобританія) реакредитувала обидві програми МВА Міжнародного інституту бізнесу (МІБ). Зокрема, Executive MBA - для топ-менеджерів і власників бізнесу та International MBA - для менеджерів, орієнтованих на розвиток кар'єри в міжнародних компаніях.

«Акредитація програм MBA Міжнародного інституту бізнесу Асоціацією МВА та їх включення в 200 кращих МВА програм в світі, згідно Eduniversal Masters Ranking, - це результат професійної роботи викладачів і керівників інституту», - зазначив Олександр Савченко.

Кількість випускників програми Executive MBA МІБ налічує 231 особу, International MBA - 112. Слід зазначити, що студенти МІБ, що навчаються на програмі International MBA, отримують два дипломи: МІБ і Університету Нью-Брансвік (Канада).

Отримання програмами МІБ міжнародної акредитації свідчить про їх відповідність усім критеріям міжнародних стандартів програм MBA, встановлених і контрольованих Асоціацією MBA. Отримана акредитація Асоціації МВА є визнанням якості освіти і дипломів МІБ на міжнародному рівні.

З 2007 року МІБ залишається єдиною українською бізнес-школою, програми МВА якої акредитовані міжнародною Асоціацією МВА. Асоціація об'єднує кращі бізнес-школи світу, такі як IMD, INSEAD, London Business School, Rotterdam School of Management, Ashridge Business School, SDA Bocconi, City University Cass Business School, МІБ-Україна.

МІБ також єдиний в Україні акредитований учбовий центр The Chartered Institute of Marketing (CIM), The Chartered Institute of Public Relations (CIPR), німецького Федерального союзу з організації робочих процесів, виробництва та розвитку підприємств REFA-International, а також є зареєстрованим навчальним центром The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA).

Серед клієнтів МІБ провідні національні та міжнародні компанії, що працюють в Україні: Bayer, Kraft Foods, Intel, Bosch, Sigma Bleyzer, «Київстар», SCM і багато інших.

Освіта.ua
24.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів