Секрети успішного керівника від лідера бізнес-навчання навчального центру "ФІНКОНТ"

13-14 червня в Києві відбудеться семінар-практикум "Бути успішним лідером: головні інструменти керівника"

Секрети успішного керівника від лідера бізнес-навчання навчального центру "ФІНКОНТ"

Семінар буде цікавий керівникам, які бажають посилити свій авторитет шляхом грамотного та ефективного використання владних повноважень.

Учасники семінару зможуть детально познайомитися з роллю керівника і основними складовими його авторитету, сформують навички ефективного контролю, вивчать ключові інструменти керівництва колективом, дізнаються про кращі способи мотивації підлеглих.

Ведучий тренінгу Микола Лепехін, один з найавторитетніших бізнес-тренерів навчального центру "ФІНКОНТ", кандидат психологічних наук, доцент факультету психології СПбДУ - має 20-річний досвід роботи тренером і консультантом з розвитку лідерських і управлінських навичок у форматі корпоративного навчання. Розробив такі авторські програми для корпоративних і відкритих тренінгів як "Влада в організації", "Аналіз проблем та прийняття рішень", "Управління змінами".

Сучасний керівник має чітко усвідомлювати працюючі концепції управління і розвитку команди, планування, організації та контролю діяльності. Участь у семінарі дозволить керівникові оволодіти навичками управління співробітниками і колективом в різних ситуаціях і тим самим підвищити свою компетентність як менеджера.

Умови участі:

Вартість участі: 3500 грн без ПДВ або 17000 руб. з урахуванням ПДВ. При участі двох і більше співробітників від однієї компанії надаються знижки: 2 учасника - 10%, 3 учасника і більше - 15%. У вартість навчання входить: методичний матеріал, обіди, кава-паузи, курсовий сертифікат про проходження навчання по даній темі.

Місце проведення: м. Київ, Венеціанський острів, буд.1, готель "Баккара", конференц-зал.

Всім учасникам семінару буде вислана докладна схема проїзду на семінар. Регіональним клієнтам надається допомога у бронюванні готелю на період семінару.

Отримати додаткову інформацію та зареєструватися можна за телефонами:

  • м. Київ: +38 (044) 303-99-36 (багатоканальний);
  • м. Санкт-Петербург: +7 (812) 438-00-33 (багатоканальний);
  • e-mail: seminar-spb@fcaudit.ru, сайт: www.fcaudit.ru

Відомості про компанію:

Навчально-методичний центр "ФІНКОНТ" створений у 2009 році на базі аудиторської компанії ЗАТ "Фінансовий контроль і аудит". Його мета – надання якісних професійних знань, які ви зможете успішно застосувати у своїй роботі. Навчальний центр надає послуги в сфері короткострокового бізнес-навчання та підвищення кваліфікації фахівців і керівників російських компаній. Навчальні заходи УЦ "ФІНКОНТ" допомагають у розвитку бізнесу та побудові особистої кар'єри.

Освіта.ua
14.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів