Триває набір на програми МВА в Единбурзькій бізнес-школі

Единбурзька бізнес-школа продовжує набір студентів на навчальний семестр вересень-грудень 2012 року на програми Executive MBA та Managerial MBA

Триває набір на програми МВА в Единбурзькій бізнес-школі

Програма Executive MBA розрахована на керівників найвищого рівня та власників бізнесу.

Усі курси програми розроблені в Британії в Единбурзькій бізнес-школі та є складовими класичної програми MBA.

Додатково школа пропонує практичні семінари та майстер-класи, які допоможуть оволодіти інструментарієм для роботи. Навчання здійснюється російською, українською або англійською мовою.

Іспити проводяться в червні та грудні, за глобальними стандартами Единбурзької бізнес-школи і адмініструються незалежним модератором – British Council.

Програма Managerial MBA — це спеціальна програма для досвідчених менеджерів, які прагнуть зрости професійно, збільшити масштаб та якість своїх досягнень.

В Україні Единбурзька бізнес-школа Університету Геріот-Ватт пропонує програми The Managerial MBA російською мовою. Курс закінчується складанням іспиту.

В Україні доступні 2 формати навчання. Стаціонарне навчання передбачає, що заняття проходять протягом усього семестру двічі на тиждень. Модульне навчання включає заняття, що відбуваються у форматі сесій один раз на місяць.

За більш детальною інформацією щодо вступу та навчання на програмах Executive MBA та Managerial MBA звертайтеся до Единбурзької бізнес-школи за тел.: (044) 221-14-41, (044) 221-17-71.

Освіта.ua
23.04.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів