В "Nikland" стартує Програма Ризик Сертифікації (RCP)

19 листопада 2011 року в Міжнародній бізнес школі "Nikland" стартує Програма сертифікації в галузі управління ризиками для банківських фахівців

В "Nikland" стартує Програма Ризик Сертифікації (RCP)

Програма Ризик Сертифікації (RCP) була розроблена Всесвітньою асоціацією професіоналів в області управління ризиками (GARP) і IFC з метою сприяння розвитку ринку стресових активів. Мета програми - покращити здатність банківських фахівців розуміти і керувати ризиками.

Програма RCP ідеально підходить для спеціалістів фінансової індустрії, тому що програма заснована на сукупності курсів "Основи банківських ризиків", розроблених GARP.

"Основи банківських ризиків" - це всесвітньо визнана освітня програма з управління фінансовими ризиками, заснована на міжнародних регулятивних стандартах.

Крім цього, програма надає можливість поліпшити свої знання і розуміння управління ризиками з точки зору міжнародного досвіду.

Таким чином, програма надає фундаментальну освіту в галузі управління ризиками всім, хто хоче вдосконалити свої знання в даній сфері.

Учасники програми оволодіють методологією управління ризиками, що регулюють структуру управління ризиками у фінансових інститутах, а також отримають базові знання регулятивних вимог Базельського Комітету з банківського нагляду.

Після успішного складання іспиту кандидат отримує сертифікат GARP. Вартість участі одного слухача: 4100 грн.

Детальну інформацію про Програму Ризик Сертифікації (RCP) можна отримати на сайті бізнес школи "Nikland" за посиланням http://www.nikland.com.ua/ru/1008/1009/

Освіта.ua
08.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів