В Україні може з'явитися своя Кремнієва долина, - С.Тігіпко

Для розвитку ІТ галузі необхідно вирішувати питання, пов'язані з інфраструктурою

В Україні може з'явитися своя Кремнієва долина, - С.Тігіпко

Про це заявив віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко відповідаючи на запитання користувачів Facebook щодо нового законодавства, спрямованого на підтримку цієї галузі, яке було розроблено у співпраці з представниками ІТ-компаній.

"Ми зараз відпрацьовуємо проект, схожий на Сколково або Кремнієву долину", - повідомив він.

Тігіпко пояснив, що спільно з представниками бізнесу планується створення технопарку в Київській області.

"Там будуть місця проживання, офіси, можливо, один або два навчальних або наукових заклади", - сказав він.

За словами політика, в наступному році заплановані проектні роботи та вирішення юридичних питань. Він також зазначив, що містечко планується створювати на партнерських умовах бізнесу і держави.

Він вважає що, це дозволить значно здешевити житлові та офісні приміщення для ІТ-підприємців, які будуть приїжджати працювати туди.

Крім того, Сергій Тігіпко переконаний, що необхідно створювати ІТ-інкубатори при гуртожитках технічних університетів, для того щоб молоді підприємці могли розпочати справу, а також створити державний інвестиційний фонд для підтримки стартапів.

"Це допоможе пройти найважчий момент, коли продукт вже є, але ще немає реалізації. І тут має включитися держава", - вважає віце-прем'єр.

Нагадаємо, робоча група під керівництвом Сергія Тігіпка, до якої входять представники асоціації "ІТ-Україна" і ректори технічних вузів, розробила зміни до законодавства, спрямовані на підтримку ІТ-сфери. У них, зокрема, передбачено зниження податків для ІТ-компаній.

Як повідомлялося раніше, С.Тігіпко, наголошував на необхідності коригування державного замовлення на підготовку фахівців ІТ-сфері.

Зокрема, за його словами, для посилення конкурентоспроможності галузі необхідні зміни в системі підготовки кадрів та встановлення зв’язку між потребами ринку та освітою.

Освіта.ua
12.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів