КІБІТ продовжує показ фільмів, покликаних допомогти у діловій та особистій сфері

У Школі бізнесу КІБІТ відбудеться обговорення успіху Стіва Джобса та Білла Гейтса на прикладі фільму "Пірати Силіконової Долини"

КІБІТ продовжує показ фільмів, покликаних допомогти у діловій та особистій сфері

Без сумніву, Білл Гейтс і Стів Джобс не тільки досягли успіху, але й вплинули на світ і наш спосіб життя. Вони мріяли про те, що коли-небудь про їхні проекти, що здавалися у ті часи неймовірними, дізнається весь світ.

За кілька років мрії стали реальністю. Учорашні фантазери перетворилися на мільярдерів, які заснували свої власні імперії, Джобс - компанію Apple, а Гейтс - Microsoft.

Академічний керівник програми General МВА ШБ КІБІТ Валеріан Макацарія пропонує обговорити їх індивідуальність на прикладі фільму "Пірати Силіконової Долини".

Кінострічкою "Пірати Силіконової Долини" Школа бізнесу КІБІТ продовжує серію переглядів фільмів, покликаних навчати, надихати, що пропонують замислитися про шляхи підвищення конкурентоспроможності бізнесу, кар'єрного росту, про гармонізацію ділової та особистої сфер Вашого життя.

Перегляд і дискусія відбудуться 12 жовтня в приміщенні Школи бізнесу КІБІТ за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе, 1-3, корпус Б, офіс 1. Початок о 18:30.

Для реєстрації зверніться до Вікторії Добровольської за тел.: (044) 377 77 05, (044) 331 61 90, або за email: info@kibit.com.ua.

Освіта.ua
12.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів