Сертифікаційна програма для фахівців у сфері фінансів і бухгалтерського обліку

27 вересня в міжнародній бізнес-школі "Nikland" стартує сертифікаційна програма АССА "Диплом з міжнародної фінансової звітності" (DipIFR)

Сертифікаційна програма для фахівців у сфері фінансів і бухгалтерського обліку

Після внесення змін до Закону України № 3332-VI від 12.05.2011 року про перехід на міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ), сертифікат АССА DipIFR буде відігравати велику роль у кар'єрі фахівця в галузі фінансів та бухгалтерського обліку.

На програму АССА DipIFR запрошуються фахівці, які хочуть підвищити свою кваліфікацію, отримати знання та навички в області МСФЗ і підтвердити їх дипломом з міжнародної фінансової звітності.

У бізнес-школі "Nikland" розроблено комплекс програм з підготовки до сертифікації та складання іспиту АССА DipIFR. Завдяки цим програмам, слухач може підібрати необхідний йому темп підготовки: вступний курс, стандартний або інтенсивний.

Бізнес-школа також надає знижку 1000 грн. від вартості курсу всім слухачам, які забронюють стандартний курс АССА DipIFR і внесуть передоплату у розмірі 30% від вартості курсу до 31 серпня цього року. Вартість стандартного курсу складає 9 600 грн.

Також, міжнародна бізнес-школа "Nikland" оголошує безкоштовну презентацію програми АССА DipIFR, що відбудеться 8 вересня. Під час презентації учасники отримають можливість дізнатися більше про програму та поспілкуватися з тренерами програми. Попередня реєстрація обов'язкова.

Пройти реєстрацію та задати питання про програму АССА "Диплом з міжнародної фінансової звітності" можна за тел.: (044) 221-67-01, (044) 331-44-83.

Освіта.ua
28.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів