МБШ "Nikland" стала акредитованим партнером Програми Ризик Сертифікації

У Міжнародній бізнес-школі "Nikland" стартує нова Програма Ризик Сертифікації

МБШ "Nikland" стала акредитованим партнером Програми Ризик Сертифікації

Програма "Ризик сертифікацій" ("Risk certification program" - RCP) була розроблена Всесвітньою асоціацією професіоналів в області управління ризиками (GARP) спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC).

Бізнес-школа "Nikland" стала акредитованим місцевим партнером розробників програми.

Програма підходить для фахівців в області бухгалтерського обліку, аудиту, внутрішнього контролю, юриспруденції, інформаційних технологій, адміністрування, дослідження і продажів.

На сьогоднішній день, на українському банківському ринку спостерігається нестача кваліфікованих фахівців у сфері управління ризиками, зазначають у бізнес-школі.

Дана програма дозволяє не тільки отримати необхідні знання та навички в сфері управління ризиками, а й пройти сертифікацію з управління ризиками російською мовою.

Навчання на програмі надає слухачам цілісне розуміння й оцінку ролі управління фінансовими ризиками на підприємстві.

Програма надає знання в головних стратегічних галузях управління фінансовими ризиками, таких як: ринковий ризик, кредитний ризик, операційний ризик, регулювання фінансових ризиків, а також навчає стандартам та етиці в управлінні фінансовими ризиками.

З 18 по 22 липня відбудеться серія тренінгів для адаптації спеціалістів до програми "Ризик сертифікацій", що завершиться контрольним тестуванням з метою оцінки рівня знань слухачів.

Освіта.ua
18.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів