Business Master camp в Університеті "КРОК"

В Університеті "КРОК" відбулися одноденні професійні майстер-класи для менеджерів середньої і вищої ланок та студентів старших курсів навчального закладу BUSINESS MASTER camp

Business Master camp в Університеті "КРОК"

Подія проходила у форматі barcamp, тобто декілька тренінгів відбувалися одночасно і кожен учасник міг обрати найцікавіший для себе.

BUSINESS MASTER camp включав у себе майстер-класи з особистісної ефективності, а також у сферах адміністративного менеджменту, проектного менеджменту, психології бізнесу, інформаційного менеджменту, інтелектуальної власності. Всі учасники події мали змогу взяти участь у фінансово-освітній тренінг-грі Wecanomy.

Гра Wecanomy – це симулятор бізнес-середовища у вигляді настільної гри, під час якої учасники приймали рішення щодо створення бізнесу, придбання та продажу активів і пасивів, встановлення партнерських відносин, здійснювали переговори в умовах обмежених ресурсів і часу, проводили фінансовий облік, розраховували ризики прийняття бізнес-рішень тощо.

Організаторами події виступили Навчально-науковий інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету "КРОК" та Проектна студентська група "SPG".

Освіта.ua
08.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів