Навчальний тур до Нідерландів

Університет економіки та права "КРОК" та Управління міжнародного співробітництва, за підтримки голандських вузів Dutch University of Applied Businesses та Markus Verbeek Business Academy пропонують всім бажаючим навчальний тур до Нідерландів

Навчальний тур до Нідерландів

Протягом навчальної поїздки учасники матимуть можливість поглибити свої знання з міжнародного бізнесу, відвідавши навчальні заняття-тренінги: "How to write Business Plan" та "Mentally Fit" (обсягом 24 академічні години), а також ознайомитися із бізнесом під час бізнес-візитів до нідерландських компаній: порту "Rotterdam", броварні "Heineken", аеропорту "Schiphol" тощо.

Окрім навчання, учасникам буде запропонована культурна програма: екскурсія Амстердамом, музеї Амстердаму, морське узбережжя, поїздка до Гааги тощо.

Тур триватиме з 25 липня до 6 серпня 2011 року. Після закінчення стажування студенти отримують сертифікати, а найкращі – знижку у розмірі 10% на навчання на Україно-нідерландській програмі "Подвійний диплом" в Університеті "КРОК".

Програма "Подвійний диплом" за спеціальністю "Бізнес-адміністрування" реалізується Університетом "КРОК" спільно з приватним Університетом професійної освіти NOVI (Hogeschool NOVI, Нідерланди).

За детальною інформацією щодо навчального туру до Нідерландів звертайтесь до Управління міжнародного співробітництва Університету "КРОК" за телефонами: (063) 296-96-62, або (096) 158-86-48.

Освіта.ua
06.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів