У LvBS відбувся семінар-тренінг з управління фінансами

З 17 по 19 травня 2011 року Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) провела семінар-тренінг на тему "Фінанси для ефективного прийняття рішень" для менеджерів фінансових та не фінансових функціоналів

У LvBS відбувся семінар-тренінг з управління фінансами

Метою семінару у LvBS було покращення управлінської діяльності учасників як у роботі всередині підприємства, так і в переговорах з контрагентами.

Семінар-тренінг був підготовлений та проведений Михайлом Колісником, керуючим партнером компанії FinArt Smart Solutions, викладачем курсів "Фінансовий облік", "Управлінський облік" та "Фінансовий менеджмент", а також Євгеном Пенцаком, викладачем фінансів та ризик-менеджменту, директором з питань інвестицій компанії FinArt Smart Solutions.

Впродовж трьох днів учасники семінару-тренінгу опрацьовували теоретичні матеріали з фінансового обліку та фінансової звітності, управління інвестиціями, капітального бюджетування та управління витратами компанії, управлінського обліку та ефективного прийняття рішень.

Для кожної з розглянутих тем були спеціально розроблені ситуаційні вправи та живі практичні кейси, що дало змогу учасникам закріпити опрацьований матеріал на практиці.

Учасники семінару-тренінгу отримали навики ефективного використання фінансових аргументів в процесі переговорів та обґрунтування власної позиції.

Вони також навчились правильно класифікувати витрати компанії, розраховувати точку беззбитковості компанії при декількох продуктах, складати поточні бюджети в процесі операційної діяльності, оцінювати ризики нових проектів та приймати швидкі операційні рішення на основі релевантного аналізу витрат.

Освіта.ua
26.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів