Виїзний навчальний модуль для слухачів kmbs

19-22 травня група Executive MBA-18 Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) відвідала славне місто Львів в рамках навчального модулю

Виїзний навчальний модуль для слухачів kmbs

Виїзний модуль до західної столиці України був насиченим і різностороннім. До учасників для роботи над кейсом приєднались 2 гостя з Венгрії від Central European University, які активно приймали участь в роботі над кейсом та додали багато корисних ідей та думок зі своєї сторони.

Того ж часу розпочався модуль з навчання в Українському Католицькому Університеті (УКУ), де учасники kmbs занурились в атмосферу духовної семінарії.

Викладачі УКУ – Олег Турій, Ярослав Рущишин (випускник МВА kmbs) та Володимир Турчиновський розглянули з учасниками різнобічні питання: від історії та філософії до сучасного ведення бізнесу в західному регіоні нашої країни.

Після навчання відбулась зустріч з випускником МВА kmbs та власником концептуальних ресторанів !ФЕСТ - Андрієм Худо, який поділився досвідом запуску та розвитку мережі ресторанів.

Наступний день було присвячено роботі над "живим" кейсом української ІТ-компанії ELEKS Software, генеральним директором та співвласником якої є Олексій Скрипник, викладач курсу "Управління проектами" в kmbs.

Група відвідала офіс компанії, познайомилась з колективом та топ-менеджерами Eleks Software, після чого учасники програми презентували своє бачення щодо розвитку компанії, яке вони підготували згідно завдань, сформованих в навчальному кейсі.

Також, учасники програми МВА відвідали завод "Моршинська" в м. Моршин, де учасники МВА отримали можливість побачити сучасне вітчизняне виробництво мінеральних вод.

Президент і співвласник вітчизняного холдингу IDS Group, екс-губернатор Львівської області Микола Кміть та голова правління "НОВА", учасник Persidents’ МВА Лідія Білас провели екскурс в історію підприємства та поділились стратегічними планами компанії.

Завершився модуль навчальними курсами Михайла Винницького "Управління продажем" та Олексія Скрипника "Управління проектами".

Освіта.ua
25.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів