Бізнес-школа "Nikland" стала учасником VII Міжнародного конгресу MBA

20-22 травня цього року Міжнародна бізнес-школа "Nikland" стала учасником VII Міжнародного конгресу MBA, який відбувся в Економічному університеті міста Краків, Польща

Бізнес-школа "Nikland" стала учасником VII Міжнародного конгресу MBA

У цьому році Конгрес став важливою бізнес-платформою для більш ніж 250 учасників програми MBA.

Міжнародний конгрес MBA - це захід, метою якого є інтеграція студентів і випускників МВА усього світу.

Організований протягом останніх шести років за підтримки Школи бізнесу Краківського економічного університету, конгрес уже став традицією і збирає щороку слухачів, випускників, викладачів і керівників програм МВА.

Провідним аспектом конгресу є тема, що стосується поточної економічної ситуації та інноваційних тенденцій менеджменту.

Також важливою темою Конгресу МВА є "networking", тобто створення нових зв'язків і контактів. Організатори представляють безліч програм і заходів, таких як бізнес-mixery, програми підвищення кваліфікації, банкети, зустрічі любителів гольфу або презентації тематичних проектів. Все це сприяє інтеграції та встановленню нових бізнес-контактів і знайомств.

Дні Міжнародного конгресу MBA-2011 були дуже насиченими - презентації останніх бізнес-рішень та новітніх методів менеджменту від науковців, представників бізнесу, тренерів та інструкторів створили учасникам добрий ґрунт для нових ідей і рішень.

"На мій погляд, основні цілі конгресу були досягнуті - це обмін досвідом та встановлення ділових контактів. Приємна обстановка заходу, та й дух чудового міста Кракова, просто розташовують до отримання нових знань і вбирання всього нового. А придбані ділові знайомства обіцяють стати плідними", - сказала директор Міжнародної бізнес-школи "Nikland" Науменко Наталія.

Освіта.ua
24.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів