Бізнес-школа IBR в Німеччині відзначена престижною нагородою

Доктор Андреас Келлінг, директор IBR School of Executive Management в Steinbeis University Berlin, був удостоєний нагороди FIBAA (Фонд акредитації програм міжнародного бізнес-адміністрування) - Premium Seal

Бізнес-школа IBR в Німеччині відзначена престижною нагородою

Щоб отримати нагороду Premium Seal від FIBAA, бізнес-школа має продемонструвати результат вищий за середній в сфері викладання МВА-програм.

Школи оцінюються за такими критеріями: "цілі та стратегії", "процедури прийому", "план курсу", "база і послуги", а також "якість" при повторній акредитації.

Доктор Андреас Келлінг зазначив, що нагорода FIBAA - це важливий крок для бренду «зроблено в Німеччині» на міжнародному ринку навчання управлінців. Це також вірно для шкіл IBR, що діють у Східній Європі, Азії та Африці.

Міжнародна бізнес-школа IBR (Institute of International Business Relations) багато в чому перевищує критерії, які пред'являються Фондом акредитації програм міжнародного бізнес-адміністрування. Досягнення IBR, перш за все, втілюються в унікальній стратегії IBR, продуманій програмі курсів МВА, найкращій міжнародної базі, ряді послуг для студентів і стабільному досягненні якісних показників у навчанні.

IBR позиціонує себе не тільки на ринку освітніх послуг, але і в області підготовки своїх студентів до пошуку роботи, що досягається за допомогою теоретичних і практичних курсів у навчанні. Таким чином, студенти IBR навчаються реально сприймати пропозиції на ринку праці, розвивати лідерські якості.

Слід також зазначити, що нагороди та акредитація FIBAA свідчать про те, що програма МВА, запропонована міжнародною бізнес-школою IBR, відповідає найвищим європейським стандартам якості.

Освіта.ua
23.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів