Гонконзькі уроки для слухачів МІМ-Київ

На початку травня 2011 року група слухачів програми SE МВА МІМ-Київ здійснила двотижневе стажування у Гонконгу

Гонконзькі уроки для слухачів МІМ-Київ

Вивчення широких можливостей бізнес-співпраці із цим регіоном та його непересічного досвіду побудови ефективної економіки вже стало традицією закордонних стажувань МІМ-Київ – Гонконг приймає МІМівських слухачів утретє.

Програма стажування, як і завжди, була дуже насиченою і включала візити до державних структур, що опікуються інвестиційною привабливістю та бізнес-середовищем Гонконгу (InvestHongKong).

Учасники відвідали Гонконгську фондову біржу, зробили візити на найвищому рівні до компаній різних секторів економіки, у тому числі й міжнародних (Deloitte, Coldwell Banker Richard Ellis – комерційна нерухомість, Pfizer Pharmaceutical, Bank of East Asia, Hong Kong Japanese Restaurant Association, Harbour Port Terminals and Logistic Company, Hong Kong Airport тощо), а також вивчили практичні аспекти усього спектру бізнес-діяльності – від залучення інвестицій до оптимізації виробництва та логістики.

Як показав досвід двох попередніх стажувань у Гонконгу, слухачі МІМ-Київ завжди поверталися звідти з ідеями нових проектів та ширшим поглядом на міжнародну співпрацю.

Цьогорічна поїздка не стала винятком, більше того – послужила підґрунтям для узагальнень на рівні державної політики та системних економічних реформ, адже приклад Гонконгу й справді дуже повчальний для України.

Освіта.ua
23.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів