Випускники MBA будуть затребувані на світовому ринку праці

З майбутнім закінченням терміну навчання у бізнес-школах, у випускників є привід для радості: фахівці з освітою в сфері менеджменту знову затребувані на світовому ринку праці

Випускники MBA будуть затребувані на світовому ринку праці

Про це свідчать результати двох щорічних міжнародних досліджень Global Management Education Graduate Survey і Corporate Recruiters Survey, що проводяться Graduate Management Admission Council (GMAC).

Зокрема, дослідження GMAC показує, що в порівнянні з випуском 2010 року, випускники цього року легше знаходять роботу. Також, після кількох років роботи у важких економічних умовах, компанії знову починають розширювати свою діяльність і наймати нових співробітників.

"Між оптимізмом роботодавців та зростаючими перспективами випускників бізнес-шкіл існує яскраво виражений зв'язок, - говорить Дейв Вілсон, президент і головний виконавчий директор GMAC. - Компанії мають потребу в професійних менеджерах, щоб справлятися з проблемами та використати нові можливості".

     

Згідно з дослідженням Global Management Education Graduate, 54% студентів ще до випуску отримали хоча б одну пропозицію роботи. Для порівняння, тільки 32% респондентів, які брали участь у минулорічному дослідженні, отримали пропозицію роботи на аналогічному етапі.

Заробітні плати також зростають. Наприклад, випускники дворічної очної програми МВА повідомили про те, що їхній дохід підвищився на 73% у порівнянні з тим, який він був до навчання. Студенти 2010 року розповідали, що їх середня заробітна плата зросла на 64%.

За даними GMAC's 2011 Corporate Recruiters Survey, роботодавці вважають, що економіка стабілізувалася настільки, щоб можна було зосередитися на розвиткові бізнесу.

67% роботодавців планують найняти нових МВА-фахівців у поточному році, на відміну від 62% роботодавців в 2010 році і 50% - в 2009 році.

58% роботодавців в 2011 році визнають пріоритетним завданням розширення власного бізнесу, у той час як діяльність 36% компаній спрямована на вихід з кризи (у 2010 році таких компаній було 49%).

У дослідженні GMAC Global Management Education Graduate Survey-2011 взяли участь 4794 випускника, які закінчують навчання в 2011 році, з 156 бізнес-шкіл по всьому світу.

У дослідженні GMAC Corporate Recruiters Survey взяли участь 1509 роботодавців з 905 компаній, які представлені в 51 країні.

Освіта.ua
20.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів