Форум інноваторів у Києві

15-16 червня в Києві, у бізнес-центрі "Інком" відбудеться Форум інноваторів "Проривні ідеї для бізнесу" – ключовий захід для топ-менеджерів, присвячений питанням створення і впровадження інноваційних рішень у бізнесі

Форум інноваторів у Києві

Протягом заходу найкращі західні та українські спеціалісти у сфері інновативного мислення і розробки нових продуктів поділяться своїм досвідом.

Президент компанії eemPOK (Бельгія), яка займається консалтингом у сфері інновацій, Андре Де Баррош Тейшейра представить майстер-клас "Ideation – проривна методика розробки нових продуктів у FMCG-сфері".

Віце-президент з маркетингу компанії SIT (Ізраїль) Ідіт Бітон представить майстер-клас "Використання інструментів систематичного винахідницького мислення при створенні інноваційних продуктів".

Окрім того, буде проведено унікальний кейс групи компаній Grupo Bolivar (Колумбія), яка п’ять років тому почала впровадження інструментів систематичного винахідницького мислення і створила проривні продукти та послуги для фінансового і будівельного секторів.

Українські кейси презентують Олександр Остапчук, голова правління ЗАТ "Бориспольський автозавод"; Єгор Анчишкін, підприємець у сфері software, засновник компаній Viewdle и GVMachines; Галина Кащеєва, директор з маркетингу "Системи швидкого харчування" ("Піца Челентано") та Олена Кропив’янська, директор по персоналу і розвитку організації "Київстар".

Реєстрація на захід обов’язкова на сайті заходу. За умов реєстрації до 27 травня учасникам форуму надається знижка 15%.

Більш докладну інформацію можна отримати в організаторів Форуму інноваторів за тел.: (044) 599-09-79, або за посиланням http://ideasfirst.info/innovation

Освіта.ua
18.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів