В kmbs розглядали післякризові зміни в комерційній банківській індустрії

У kmbs відбувся відкритий семінар професора Г. Перельмана (California State University) на тему "Зміни в комерційній банківській індустрії після кризи 2007-2009 років"

В kmbs розглядали післякризові зміни в комерційній банківській індустрії

Цього разу Грегорі Перельман поділився зі слухачами своїм баченням необхідних реформ, які очікують світовий банківський бізнес у найближчому майбутньому.

Грегорі Перельман викладає у kmbs курси для менеджерів з банківництва та фінансів. З 2009 року він ділиться з учасниками програм своїм баченням розвитку світової фінансової кризи, а також стратегічними ініціативами Wells Fargo Bank, одного з найбільших банків світу, в якому він займає посаду керівника напряму стратегічних бізнес-ініціатив.

Багато з того, що передбачав Перельман, справді здійснилось. Таким чином, нова стратегічна політика банку Wells Fargo дозволила йому впевнено залишатись у світових лідерах.

Великою запорукою такого успіху стало вміння керівництва банку отримувати уроки з минулого, розуміння історії розвитку фінансових ринків та вміння уникати фінансових бульбашок, зокрема на іпотечному ринку 2007 року.

На семінарі в kmbs були присутні керівники та менеджери, що приймають участь у розробці стратегій фінансових організацій, фінансові та топ-менеджери нефінансових структур, які бажають розширити пізнання в глобальній економіці.

В рамках семінару учасники також обговорювали й такі розгорнуті питання як: зміни в комерційному банківському секторі в період після кризи 2007-2009 рр., дії Федеральної резервної системи США під час кризи, її поточну кредитно-грошову політику (QE2) та вплив на світову економіку.

Також, слухачі з’ясували, як комерційні банки управляють кредитними ризиками після кризи, дізналися про зміни в галузі споживчого кредитування (авто/нерухомість) та оглянули сучасні умови кредитування ринку нерухомості США після кризи 2007 р.

Освіта.ua
17.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів